Par labākajām sēņošananas vietām

Par cik esmu Rīdzinieks un lielu dzīves daļu pavadu strādājot ofisā, tad man ar dažiem kolēģiem radusues doma rīt kaut kur aizbraukt pasēņot. Tikai loģiski, ka mēs nezinam uz kurieni braukt. Varbūt ir kāds, kas vēlas padalīties ar šādu info un savu sēņotāja pieredzi. :)
Zinu, ka visuvarens ir stereotips, ka ar sēņošanas vietām nav pieņemt dalīties, tādēļ palūgšu šos skopuļus un uz šī stereotipa balstītus cilvēkus, nepiekakāt šo tipiku.
Mērķis mums nav tik daudz, kā savākt sēnes, kā pats proces, tomēr gribās atrast arī kādu baraviku. Nevēlamies vnk tāpat braukt uz mežu, jo šādā gadījumā neveidotu šo tēmu. Domāju, ka neesam vienīgie, kam šāds jautājums ir aktuāls. :)

selnija_      Šodien kaimiņiene stāstīja, a Baldonē esot daudz baraviku salasījusi. Barukuši uz dullo, īpašās vietas nebija zināmas. Ak, kē es gribētu arī, bet procesa dēļ ne, baravikas gribas!

sorrell      Inčukalna mežos- bija pat baravikas:)

melnss      Lilaste,tik tagad brīvdienās būs daudz sēņotāji!Jābrauc tad dikti agri!

vakara_kjemiiba      shodien biju garkalnee, baraviku tieshaam daudz

lirica      Nu lab, tā kā man jau mežs ir tabu, tad būšu godīga>:DDDD
Brauksiet pa Pleskavas piķi, ;at pagrieziens uz Gulbeni un pēc apdzīvotās vietas "Vārniņas" dodoties kalnā, pēc apm. 3 km būs pārbrauciens pār Šepku. Norādes gan nav..bet lienot abpusēji upei pa brikšņiem ar kartupeļu maisiem pār plecu, var piegriezt tā,ka riebj virsū skatīties>:D

lapsu_aacis      nu, reku, man zem manas shodienas razhas (ieksh DG) ir mineetas vietas un daudzumi, kas turj no baravikaam vien savaakti. ej un lasi.

cilveex    1 Jautājums vietā. Būs līdzi sēņu pazinējs? Un vēlāk pārlasot arī būs uz vietas sēņu pazinējs?
Braukt var, faktiski, jebkurā virzienā, sēņu ir milzīgs daudzums.

skvo      Par cik man šis prieks nespīd, varu pastāstīt savējās. Tepat aiz Rīgas ir tāds miestiņš ka Upesciems. Ja brauc cauur Berģiem tad ioebraucot Upesciema vienīgajā krustojumā uzreiz aiz autobusa pieturas nogriezies pa labi uz izdangāta lauku ceļa un brauc tik taisni cauri tam miestam, garām bijušajiem karpu dīķiem apmeram 1,5 km. Sāksies mežs nogriezie pa kreisi mežā iekšā un pa meža ceļu vēl kādus km2 apmēram. Es parati jau tur gāju tālak kājām. Lai veicas manas vietas izķēmmēt. Bez 2 groziem ārā nekad nebiju iznākusi, pat "bada gados":)))

skvo      vari arī no Ziemeļniekiem iebraukt, tad tiksi ar a/m gandrīz līdz lielajiem purviem:)))

vermuts36      No savas pieredzes, Kurzemee veel ieprieksheejaas briivdienaas nekaa izcila..., tik inficeetu eerci nokjeeru!
Baldone...., nu nez...., seenes var buut arii ira, bet taas radioaktiivaas kraatuves apkaimee....., nu nez vai ir veerts. Bet vispaar dzirdeju ka tagad Latvijas mezos ir taas seenes, seenju laiks ir saacies!;)

oila    1 1. vajag mežu
2. tādu mežu, kas ir jauktu koku mežs(skuju koki + lapu koki vēlams bērzi)
baravikas gan mēdz augt arī zem eglēm sūnās...šoseju malās nebūs, labāk pa lauku ceļiem. Šodien baravikas salasīju 2 spaiņus - mazas smukas līdz 12 cm augstas

andzipa      Par labākajām sēņošananas vietām foto Tā kā šogad, vēl nebiju piedzīvojusi: nezināju, kā mājās atstiept un cik vēl nepalika mežā. (Turpat pie savas vasaras rezidences, stundu griezu, 4 "šmorēju":) /Tukuma rajons/ Bet rīt nez vai vērts: braucu pa Jūrmalas >Talsu šoseju, pilns ar mašīnām, pēcpusdienā nāca tukšā ārā no meža

Ezjule      Piektdien pēc darba biju Garkalnes mežā, arī neko izcilu nedabūju (toties saēdos saldas brūklenes)

iluuuzija      Rīgas centrāltirgus:)

Kalvina      ŠORUDEN LIEN KURĀ MEŽĀ, KRŪMOS GRIBI, VISUR SĒNES PRIEKŠĀ. TRAKAIS BARAVIKU GADS!

klinta26      ....es zinu rojaa var dabuut kaadu seeni...... 2013-03-28

divmetrigais    1 Ja pa pliko, tad labi tur sēņot , kur maz tautas :D 2016-02-15

Līdzīgi jautājumi
Sēņošanas tradīcijas. (33 atbildes)Niršanas vietas (5 atbildes)sēņošana! (33 atbildes)Mobilā telefona atrašanās vietas izsekošana (32 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu