Pārgājieni , ekskursijas.

Kādas pārgājienu , ekskursiju grupās piedalaties? Vai arī to dariet individuāli ?

Anija  3 1 Neeju pārgājienos un nav laika tam ...

Sanija_  1 2 Parasti dodos pārgājienos ar draugiem, reizēm viena pati. Tālākos pārgājienos, arī citās valstīs, izmantoju tūrisma aģentūru.

fargo    5 gandrīz katru dienu. individuāli.

LaskovijMerzavec  1 6 Kad viss apniks, noteikti noiešu Santjago ceļu.

Justbeyou    4 Labprāt dodos pārgājienos, parīt meža takas un jūrtakas posmi.

Ļoti patīk posms no Siguldas līdz Līgatnei, skaisti

janisb    3 Ir sava draugu grupa šādām izklaidēm, pārbaudīti un uzticami, nav nepieciešams meklēt citas "iespējas".

Lapsa18      Ekskursijas ir mana sirdslieta.Ceļoju gan ar draugiem,gan individuāli.Protu izstrādāt un izplānot maršrutu un pasūtīt naktsmājas.Tagad,kad nomira vīrs,ceļotu ,izmantojot firmu piedāvājymus.

daris  13   Kurš iet pārgājienos , tam tiešām nav nekādu problēmu un nekādu mājas darbu . Citiem vārdiem sakot = nav ko darīt .

smooth    13 Re: daris, 19:19
Kurš starp saviem "ir ko darīt" spēj atras laiku, lai iegrieztos iekš oho, pilnīgi noteikti spētu rast iespēju aiziet, piem., 4 h pārgājienā pa kādu no dabas takām. Viss ir par un ap prioritātēm.
Turklāt (no pers. pieredzes), ja ilgstoši ir vienīgi un TIKAI "ir ko darīt", tad tas reāli draud ar veselības problēmām.
Tādēļ ikvienam ūber aizņemtajam no sirds novēlu pārvērtēt prioritātes un spēt atrast iespēju atpūtai, - kāda jau kuram vairāk labpatīk!

Bruuklene    2 No pieredzes zinu, ka ar svešiniekiem. Iet pārgājienā ir samērā grūti, tāpēc labāk dodos nelielos pārgājienos ar bērniem vai garākos viena pati.

elsa    6 Tepat uz vietas izvēlos pārgājienos doties viena. Lai pabūtu ar sevi un atpūstos. "Socasar gar jūru kopā nogāju 270 km. Viena. Uz kalniem braucam ar draugiem. Mums ir forša kompānija - vienam busiņš, es uzmetu ātro plānu, rezervēju viesnīcas un braucam.

kvarts    1 iesaku "to hike", labi organizēti pārgājieni( un ne tikai) gan Latvijā , gan ārzemēs....

siikaa16    3 Kādam ikdiena, kādam dzīves liels notikums - pārgājiens 4h.

incis1    2 Сeļoju ar tūrisma firmām. Patīk,ka viss saorganizēts,saplānots,nav galba jālauza ne par naktsmajām,ne par ko citu,sedies autobusā un brauc.

Sanija013  2 7 Esmu gājusi ar tūrfirmām citās valstīs. Ir OK.
P.S. Dīvaini izklausās lasītais komentāros - nav tam laika!! Šeit sēdēt un laiku patērēt ir, bet bet baudīt dabu - laika nav!!

Alisa  2   Izklaidēm, kādi ir pārgājieni, mans princips ir, ka galvenais, ar ko, bet nav tik svarīgi, kur. Pati dzīvoju Daugavas senlejā un pa logu varu paskatīties uz Daugavas pretējo krastu. Bet vai vajag? Nē, jo "ir, ko darīt". Līdz kratīšanai apkārt pa pasauli neesmu izaugusi un nekad nebūšu. Ir būts teju ikvienā EU valstī, Amerika nav saistoša joprojām valdošās kovidafēras dēļ (savs bizness jāatbalsta).
Izklaides patīk ar sava vecuma grupu. Nav runa par seksu, pokers arī der.

Alisa    1 Te Brūklene saka, ka izklaidējas bērnu kompānijā. Es tā nevarētu. Jo jāsargā, jārūpējas, jārāda piemērs, bet tās nav lietas, ar ko asociējas "izklaide", vismaz ne manā izpratnē. Izklaide ir "bizītes atlaišana" vai minimālajā programmā-dabas klusuma un ainavas baudīšana.
Otrs grāvis (tikai manas domas!) ir tērēt tūkstošus kratoties pa pasauli, turklāt random ļaužu kompānijā, bet tu- viens. Maksimālam stulbumam vēl ietaupiet nepiemaksājot par vienvietīgu numuru. Izņēmums varētu būt, ja vienatnē celo jauna skaista sieviete, kuras vīrietis šajā laikā pelna mājās naudu. Tad jā, fišku saprotu 🙃 Respect par prasmi iekārtoties dzīvē😆
Diviem mīlošajiem dekorācijas nav tik svarīgas, t. i. kur ceļot. Uzliek 3 d brilles un tepat forum cinema tāds smuks tīģeris nāk virsū, turklāt wc blakus

Letija  2 1 Iedomājoties vien par ceļojumu ar tūrisma firmām, uznāk drebuļi. Tas absolūti nav man, jo gribu baudīt to, ko pati esmu izdomājusi, ne ar svešiem cilvēkiem. Justos, kā par kaut ko sodīta, ja būtu jādodas šādā ceļojumā!

Anufrijs      Lielākais pārgājien, ko esmu veicis bija ap 60 km. gar Irbi. Gāju 3 dienas, nakšņoju teltī. Ar velo lielākai pārbrauciens bija ap 560km. Toreiz gan kempingos nakšņoju 5as naktis. Abas reizes biju viens, jo draugi nepiekrīt tādām aktivitātēm. Ar laivu arī ir praktiski visas upes LV izbrauktas.

Dvinsky  1   Hmm... kāpēc man vajadzētu piedalīties kaut kādās grupās un kopistiski vazāties apkārt?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu