Zurnali ar lielajiem plakatiem...

Kads atceras zurnalus "Mana" un "Spica". Tur bija visadi filmu un muzikas grupu plakati. Vai kads nezin muzdienas ir kadi lidzigi zurnali? Ludzu nosaukumus uzrakstat...?

Felde  4 13 Slims vai miris,ka neinteresē...?

Erian  1 2 Plakāts ar Britniju būs labāks?😆

Erian      Pameklē netā posterus. Es domāju, ka nav problēma atrast Tev interesējošās tēmas.

Jason      Var aizstaigāt līdz kādam Narvesenam un palūkot žurnālu stendā - lielā daļā ārzemju (mūzikas, kino, sporta) žurnālos vidējā atvērumā būs kāds plakāts.
Tāpat, ja gribi kādu konkrētu plakātu (vai pat karogu) un māki ieprikties internetā, vari pameklēt amazon vietnē.

Anufrijs    3 Nah Tev žurnālu pirkt pa piecīti? Nopērc uzreiz plakātu. Jeb izdrukāt var..

Felde  1 7 😂😂😂 vo...vīrietis! Apskatija,un pietiek! 🤔

Bruuklene    2 Es saprotu, ka kādam mājās muzejs top :D ne tikai filmas, bet arī plakāti 🙈😁

rokons    5 Ir tak firmas, kas izdrukā jelkādā formātā, gan uz papīra, gan putu polistirola, gan Canvas tehnoloģijā. Pat var ierāmēt. Nežmiedzies. ja ir liela gribēšana, tad tā jāapmierina :D

siikaa16    2 Uz fototapetes 3D efektā Pamelu Andersoni pie gultas.

siikaa16    2 Ja apkārtējie liekas ne tādi, tad problēma jāmeklē sevī. Pasūti AliExpress, kādu gribi plakātu. Ja jau atrodies oho.lv, tad jau ir gan internets, gan māki to lietot. Ja nemāki pasūtīt, jautā. Palīdzēsim.

Vaukskis    3 Es atceros abus žurnālus, iespējams, ka pat kāda "Mana" man ir kur "aizķērusies". Plakāti, šķiet, bija arī žurnālā "Popcorn". Neko nezinu par plakātiem tagadējos žurnālos. Laikam vairs neesmu tik jauns, lai par plakātiem, nevis visādiem pauguriem un caurumiem interesētos. :)

Visai dīvaini, ka cilvēks, kuram ir tik daudz oriģinālo, nevis pirātisko vai no, piemēram, TV vai radio paša ierakstīto (kasetēs) filmu, mūzikas ierakstu un vecas aparatūras, neatlicina naudiņu interneta pieslēgumam, kas ir tikai kāda viena īstenākā fiziskā datu nesēja cenā mēnesī.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu