Cik laika ... Dienā, nedēļā vai mēnesī veltat savam hobijam..?

Tessa  7 7 mans hobijs nu jau četrus gadus ir mans darbs. tatad, ap 200 stundam menesii noteikti.

SpoguliitisTM    3 Ja neskaita darbu, tad stunda... pusotra. Dienaa. Tas taa... videeji njemot.

Liiva    2 Stundu dienā cenšos :)

AivarsN  11 6 Arī es uz to virzos. Taču vienmēr jau sanāk padarīt arī kādu ne tik patīkamu un aizraujošu darbu. Bet ja tas ir pašam nepieciešams, tad nekur neliksies, jo neviens cits to nedarīs. Reizēm, lai uzsāktu izgatavot kaut ko baigi foršu, sarežģītu un līdz ar to arī ļoti aizraujošu, ir jāveic ilgi sagatavošanas darbi, kur nu vēl pēc tam, kad jānovāc tas bardaks, kas sakrājies pašā radīšanas procesā. Tā ka, visa dzīve nevar sastāvēt tikai no hobijiem, ja nu vienīgi pašā agrā bērnībā, ja esi visu mīlēts un lutināts bērns, kuram tiek izpildītas visas iegribas un citi paveic visu nepatīkamo daļu. Lai gan, atrodas jau arī daži pieaugušie, kuru vietā visu nepatīkamo paveic citi. Vai viņus vispār var nosaukt par pilnvērtīgiem cilvēkiem, tas jau ir cits jautājums.

SpoguliitisTM    11 O, jaa! Sagatavoshanaas un peec tam visa savaakshana, dazhreiz prasa daudz vairaak laika, nekaa pats darbs! Tam es Tev Aivar piekriitu! :)

Marija_Anna    1 daudz.

selnija_  1 4 Tessa, laimīgā! Es ar savu hobiju diemžēl iztiku nevaru nopelnīt, tikai šis tas mazdrusciņ sanāk.

Nevar izrēķināt, tieši cik laika. Ja būtu iespējams, katru dienu vismaz 10 stundas veltītu. Citādi kā sanāk un ja ir iedvesma. Tad gan visi mājas darbi paliek nepadarīti un nemazgātie trauki pilna izlietne:))

raina1970    3 Hm, sanak katru dienu, stundu-divas... ik pārnedēļas, sezonā-- tad plusā vēl vismaz 24 stundas nedēļas nogalēs.

Julianna    4 Nedēļā stundas 2--3. muzicēju, tas tā, lai notis neizplēnētu no atmiņas.

preilene    11 Hmmm... visi baigie hobiju cilvēki :) Man gan nav neviena tāda baigā hobija - es vienkārši daru lietas, kas man sagādā prieku un tajās lietās, kas prieku nesagādā, cenšos atrast kaut ko patīkamu. Un daru to nepārtraukti :).

AivarsN  5 1 Preilene, kā es tevi saprotu! Vēl ne tik sen, es gandrīz ar to vien nodarbojos, kā centos atrast prieku no smagiem, nepatīkamiem darbiem. Tā teikt, vistumšākajiem mākoņiem saskatīt zelta maliņas. Un man tas visai labi izdevās. Piemēram, vai ir daudz tādu laimīgu cilvēku, kuriem ir iespēja redzēt un priecāties par visiem saullēktiem un arī saulrietiem visas vasaras garumā, neizlaižot nevienu dienu?

Kaskaade  4 3 Visa mana dzīve ir hobijs, ko tur skaitīt? Es daru to, ko gribu un kad gribu darīt un nedaru to, ko negribu darīt. Pienākumi paliek pienākumi, bet brīvās izvēles jautājumos esmu pilnīgi brīvā izvēlē.

Tessa  4 2 interesanti, ko tur Aivars samurgoja par lutinašanu un iegribam? jebšu doma, ka ir viegli parverst savu hobiju par ienesiigu darbu, kad apkart visi skandina: nu ne, tas ir pilniigas muljkjiibas.
bet izdara, bet ir. un tad ir gandarijums un prieks, jo tas ir tas, ko var veleties jebkurš - dariit to, kas aizrauj un pelniit.
bet nu tas jau nav sedet jutube un klausities visadus sektantus.

LaskovijMerzavec  2 1 Ar atseviškiem iznemumiem, darbs ir vienmer bijis hobijs.

Tas nenozīmē, ka nav nepatikami darba procesi, bet tas nemaina kopējo planu.

Felde  3 8 Dievinu savu darbu,tapec,to varetu saukt arii par hobiju...
Maajas,pirmo,un fiksi,izdaru ne tik patiikamo...un tad priecaajos par hobijiem-dailldarznieciiba,svaigaa gaisaa! Dizains-ieksstelpaas.Uz velo-aidaa,kaadus 50km. Vai pilniigas kaifs-pie auto stuures-kur deguns raada... :) Vai nav skaisti? Un,ja hobijs ir ari padariits darbs,tad taa arii reizem sanaak-straada kadas -liidz 20h diennaktii!
Par ko te nesen,iekomenteeja dazzi frukti....ka sieviete nespeej atrast darbiniekus... :) savaa biznesaa...taadas nekam nederot... :) :) :) Ir man gan darbinieki,gan skaista maaja...beerni,un viss paarejais.... :) Visa dziive viens vieniigs hobijs!!!

ULTRA  6 5 Te daži nesaprot, kas ir hobijs. Hobijs ir atsevišķa cilvēka brīvā laika pavadīšanas veids. Bet ja cita nekā, kā tikai darbs-hobijs nav, tad der arī šādi , 8 stundas dienā hobijo:)
Man hobijs ir 3-4 stundas brīvdienās.

LaskovijMerzavec  2 3 Viens no hobija veidiem tiek definēts, kā sports.
Ja fitnesa trenerim patik fitness, pasham patik ar to nodarboties un citiem palidzet/maacit tad kas tas ir - tikai darbs vai tomer gan darbs, gan hobijs???

dzozefinaups    5 Piekritu,ka darbs var but hobijs,ja cilvekam patik,un iedvesmo vina darbs,un par to vel sanem algu,neredzu nevienu iemeslu kapec to nesaukt tiesi ta! Piemeram,sports,dazam hobijs,dazam darbs,citam piespiedu nodarbe. Te piemineja daildarzniecibu,pat loti saprotu ka cilveks gaida darbadienas beigas,lai tiktu darza,izlocitos,saelpotos svaigu gaisu,un priecatos par padarito.Piemeram,rokdarbi sievietei,ada zekes un tirgo.Mans kaimins grebj karotes,taisa galda delisus,paliknus,ramisus,un tirgo.Bet strada 5-8stundas diena.Tatad nevaram runat,ka dazs nesaprot,kas ir hobijs! Ta ir veiksme,ka tik loti mili to ko dari!

kvarts    3 nemaz... tīri labi bez hobijiem iztieku...

runcitis15    5  foto Hobijs 40 gadu garumā fotografēt.Kad kāds pasākums tad arī fotografēju.Kaut savus ziedus no sava dārza.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu