Iesakiet inovatīvu, ne-garlaicīgu, jauniem, aktīviem cilvēkiem bagātu luterāņu draudzi

...Rīgā, vai pierīgā. Gribu bērnu nokristīt, pati nokristīties un, kas zin, varbūt arī pieņemt to pasākumu, kā savas dzīves daļu ;)

daimond (2015-09-06 19:53)    4 :D Ne visi, kuri iet uz baznīcām ir idioti- tur iet daži tādi, kuri savāc saziedoto naudu, un koordinē darbus bezmaksas brīvprātīgajiem voluntieru auniem un avīm...;)

Neutrogena (2015-09-06 19:57)      Esmu kristīta un iesvētīta Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā. Pēc dažiem (man personīgiem) skumjiem notikumiem, grūti turp aiziet, jo atmiņas. Svaigas.
Bet tur labs mācītājs - Krists Kalniņš.

janisb (2015-09-06 20:05)      Rīgas Jēzus baznīcas draudze aktīva un atraktīva :D
No luterāņiem citus atraktīvos nezinu, parējie baptisti...

Sauleaciis (2015-09-06 20:07)  1   ir arī aktīvās draudzes, kur regulāri kas notiek.
Piem. http://www.marcisjencitis.lv/

Mirdzina (2015-09-06 20:13)    1 Torņakalna!

Neutrogena (2015-09-06 20:59)      Jauniešu grupiņas un Alfa kurss ir, manuprāt, katrā baznīcā.
Varbūt izklausīsies tizli, taču ne katra draudze uzrunās. Ir jāaiziet te uz vienu, te otru dievkalpojumu. Ļoti būtiski, lai mācītājs uzrunā kā personība.

P.S. Jauniešu pielūgsmes grupiņās VIENMĒR skanēs modernā kristiešu mūzika. ;)

fargo (2015-09-06 21:21)      intereses pēc - ar ko baptisu pārliecība neder?

neratni_stasti (2015-09-06 21:36)      Saka, ka Lutera draudze, bet tā nav mana personīgā pieredze.

DanaL (2015-09-06 21:54)    2 Neesmu kristiete, bet man šķiet, ka ticībai ar jautrību un atrakcijām mazs sakars.

Savulaik vienā dienā dziedāju Ziemassvētku koncertā gan luterāņu, gan katoļu baznīcā. Luterāņu mācītāja runa bija garlaicīga un gaudulīga, rāja baznīcēnus par to, ka nāk tikai svētkos. Katoļu mācītājs savukārt bija ļoti pozitīvi noskaņots - pateicās visiem, kas atnākuši, smaidīja, visus sveica ... nu tiešām ļoti jauka atmosfēra.

Pēc pāris gadiem abās konfesijās nomainījušies mācītāji, pie tam luterāņiem mācītājs no Zviedrijas, tagad viss esot diametrāli pretēji.

fargo (2015-09-06 21:59)      (2015-09-06 21:49) jautājuma autora komentārs

ok, paldies par atbildi.

MJooun (2015-09-06 23:03)  1 3 Cilveeki, jums pashiem mazliet jociigi neskiet,..baptisti neder, jo ir taadi un taadi ierobezhojumi, gribeetos taadu, kas uzrunaa...luteraanji..katolji...a varbuut jehova (ja lielaaki plussi(?)) ?? Domaajat, Dievam tas vajadziigs..? Tad kaapeec vins ir izveidojis tik daudzus dazhaadus iecirknjus ar kuru starpnieciibu pie vinja griezties un katram no tiem izveidojis savus noteikumus???!
Atbildot uz teemu...ja es gribeetu kaut ko jautraaku, varbuut pievienotos kaadai melno draudzei ar gospeljiem un taa....bet..Vai man tas ir vajadziigs??
Manaa skatiijumaa, taas visas ir sektas...citas lielaakas, citas mazaakas, karai vairaak, kurai mazaak sakara ar pashu Dievu..?? Kas to lai zin? Nedomaaju, ka buutu nepiecieshams pievienoties kaadai no taam....uzskatu, galiigi garaam.

suns (2015-09-06 23:06)    4 tik daudz nepareizību jau jautājumā un ieskatā vien...
Inovatīva, ne-garlaicīga ticība? :)
"Gribu bērnu nokristīt, pati nokristīties un, kas zin, varbūt arī pieņemt to pasākumu, kā savas dzīves daļu" - varbūt varētu es kļūt ticīgs, bet, ja būs interesanti un kritēriji atbildīs man ērtiem - man pieņemama attieksme pret kontracepciju, abortiem, darbalaiku brīvdienās. Būšu tik ticīgs, cik man ērti un vajadzīgs. Sviestaina divkosība... Žēl, ka rupji nav man pašam pieņemami...

miglainaa_plava (2015-09-06 23:26)    1 Bija tāds zinātnisks pētījums - kas clvēkus padara par laimīgiem? Tad viena no komponentēm bija ticība Dievam. :) Domājiet ko gribiet, ka tas viss ir fufelis, ka daudz nelaimju un tā... Bet, ja cilvēks apjauš, ka viņa dzīvei ir lielāka jēga un misija, ka Kāds viņu mīl arī tik nepilnīgu, ka Kādam viņš ir ļoti svarīgs un vajadzīgs - tas cilvēku dara ļoti laimīgu. Visas tās nelaimes ir drīzāk no nesapratnes un tīšas sagrozīšanas, jo mēs jau zinām kā lielie taisa politiku - jebkuri līdzekļi labi. Tā īsti jau neviens arī nezin visos punktos, ko tas Dievs grib no mums, ir dažas skaidrākas lietas un daudz samērā izplūdušu un neskaidru. Tā arī rodas visas domstarpības.

Kas attiecas uz draudzēm - noteikti nevajag meklēt baznīcā izklaides un pieiet tam, kā Tu jau te rasti, kā hobijam vai interešu pulciņam. Baznīcā cilvēki iet meklēt Dievu, viss pārējais ir pakārtots. Tev ir ļoti greiza baznīcas izpratne pašos pamatos.

Par atraktīvajām nepateikšu, bet Torņkalna un Mežaparka draudzes ir manas favorītes.

lode (2015-09-07 05:44)    1 Tornjakalna bazniica jau pirms 20 gadiem bija moderna (ja bazniicu par taadu ispaar var nosaukt). Juris Rubenis tur savas avis gana-ar laiciigiem skaidrojumiem par shiisdienas noriseem un to saistiibaam ar biibeli. Nav sausa muldeeshana un biibeles citeeshana.Spredikji ir interesanti pat pilniigam atkriteejam un tiem, kuriem ieshana uz bazniicu liekas pilniigas muljkjiibas.

krauklis99 (2015-09-07 07:24)    2 "Prieka vēsti" esot daudz jautrības. Japaraksot baznīcai savi īpašumi, gan kustāmie gan nekustāmie.
Jaātdot puse algas, jāvergo baznīcas kunga saimniecībā pa brīvu.
tUR IR RITīGI PA JAUTRO

fargo (2015-09-07 07:50)  4   "žēl bērnu, kura viedokli nejautā."
un tu jautāji savam bērnam vai viņš grib būt bezdievis?

dot bērnam viņa dzīves svarīgāko vadmotīvu un vissvarīgākais, ko vecāki bērnam var dot. jau no bērnības bērnu iepazīstināt ar viņa Radītāju. ienakot bērna dveselē Garam, bērna iekšējā pasaule izmainas. bērns it kā nobriest. viņa spriedumi vairs nav tikai viņa iegribu un to realizācijas iespējas diktēti, bet jau kopš agras jaunības bērns mācas atsķirt taisnību no netaisnības, labu no ļauna un nevis ar pasaulīgu mērauklu, bet Gara virsvadību.
cik meiteņu nebūtu izlaidīgas jau jaunībā, cik zēnu būtu kļuvuši par uzticamiem vīriem, cik abortu nebūtu noticis, cik dzīvju būtu paglābtas no atkarībām, ja bērniem jau viņu agrā jaunībā rastos izpratne, ka ir kaut kas svarīgāks par iegribām, par iespējām tās realizēt. ja jau viņu agrā jaunībā tiem būtu mācīts tikums un nevis ateistiskā izlaidība, kas gāžas uz ikvienu bērnu kā lavīna un aprok tā apziņu bezjēdzīgā izpriecu kņadā un vērtībās, kuras ir tukšas.
cik ģimeņu nebūtu sabrukušas, cik likteņu nebūtu salauzts līdz pakāpei, kad labojams nav vairs gandrīz nekas?

vai tu pajautāji to bērnam, vai tu devi viņam šo izvēli? tu nejautāji. tu izdomāji to pats.

Līdzīgi jautājumi
Kā iepazīties ar jauniem cilvēkiem? (18 atbildes)Vasarsvetku draudze (41 atbildes)Vasarsvētku draudze (24 atbildes)Labs karpu dīķis (4 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu