Hobiji sievietei pēc 40

apnicis pašai sevi izklaidēt! lūdzu iesakiet, kur iesaistīties sievietei pēc 40 un tā, lai apkārt nebūtu tikai vienas vienīgas sievietes, gribas vairāk pabūt vīriešu sabiedrībā!

Deisa      Jā, vīrieši, pastāstiet, ar ko aizraujaties? Riteņbraukšana ir labs izklaides veids, taču sezonāls. Kas vēl nāk prātā -foto vai videokursi varētu būt arī vīriešu apmeklēti.

limonija      Uz programmētāju kursiem, saulīt;)

Maverick      Šobrīd mācu vienu 48gadīgu dāmu nirt.
Bet nu jāatzīmē, ka šo dāmu tādas "problēmas" nenomoka, cik zinu, tad viņa vēl nodarbojās ar jāšanas sportu un kalnu slēpošanu. Vienkārši šamai sagribējās dažādību.
P.S. Daivingā vīriešu ir krietni vairāk, nekā sieviešu. Turklāt ar šo sporta veidu nodarbojās ne tie nabagākie veči :)

P.S. Šī nebija neapmaksāta reklāma. Vienkārši pārdomas, izejot no sava subjektīvā redzējuma. Pieļauju, ka bez daivinga var atrast gana citu līdzvērtīgu izklaižu.

fargo      un kas tevi interesē?

vienkarsi_mes      ar makšķerēšanu))))praktiski vieni veči un krāsaini liberiņi tikai laivu gan vajag iegādāties))

elsa      Nez, ja to jautātu padsmitgadniece, es neko neteiktu, bet tavos gados jau nu būtu jažina, kur vēži ziemo. Man drīzāk šobrīd aktuāli - kā atpūsties no vīriešu uzmanības. 4 d/n pavadīju vīriešu barā. Braucu mājās, domāju - iebraukšu mežā, pasēņosu, atbrīvošos no vīriešu sabiedrībā uzkrātās spriedzes (:D). Bet nē - izlien viens uzmņiks no krūmiem un jautā - vai šī sēne ir ēdama? Kas, es kāda sēņošanas enceklopēdija? Saku: dod man, es apēdīšu, bet tev neiesaku. Jocīgi paskatījās uz mani un aizgāja. Ar visu savu sēni>:D

Alison      Sporta zālē uz trenažieriem arī - vieni puiši :) Pabūt viņu sabiedrībā varēsi, parasti arī skaistuļi visi; bet iepazīties - diez vai - tur katrs pats ar sevi aizrāvies ;)

inito4ka      ..metināšanas kursi piemēram :)))

Maverick      Hobiji sievietei pēc 40 foto Nu re - te ir tipiska daiveru kompānija - no visa bara - tikai trīs dāmas :)

jozolsen      Pievērsies medībām....Ja neko nenošausi varēsi ēst gatavot ,kotletes cept un traukus mazgāt...

kanepa      Golfs, teniss. Bet ja ar datoru esi uz jūs, tad tā ir īstā joma, kur pastaigāt uz kursiem.

elsa      Erucanob, nejūti man līdzi, nevajag. Ja man jāzivēlas - sieviešu vai vīriešu sabiedrība, tad viennozīmīgi vīriešiem priekšroka. Ne jau zemjostas jomā, bet vispār.
Drīzāk te es gribētu teikt - ja cilvēkam visas vietas šancē, tad viņš atrod sev vēlamo, interesējošo izklaidi, vaļasprieku, kur nebūt nav obligāti jādirn tēviņu barā lai b´ūtu interesanti. Man domāt, vislabākais vaļasprieks ir tas, kas izglīto tevi, dod tev ko vērtīgu, nevis tikai apgrozīties veču barā un kust no viņu komplimentu gūzmas. Paguli kādu rītu rasas pilnā pļavā un pavēro dabu. Kas tik tur nenotiek! Tad varēsi domāt - tā skudra, kas uz muguras stiepj pamatīgu zirnekli, ir vīriešu vai sieviešu sugas. Pamēģini virtuāli piecirst Rodžam. Var tīri sakarīgi pakomunicēt. Iespējams, ka arī turpinājums iespējams, ja labi pratīsies.:)

MrJones      Oho ir labaakais no hobijiem...varat mediit sheit 24h, atspeerushaas...bez jebkaadaam probleemaam! :)
Veiksmi! ;)

Sweet_Lady      Jāiet uz dejām.

bosmens      kļūsti dārzniece, ainaviste, varēsi uz kapiņiem piestaigāt, gan jau kāds brīvs onka mēģinās savu aizgājušo mīlu dziļāk ierakt un vēl akmeni virsū uzstutēt...
vari uz alus bāru piestaigāt, tur arī veči, ja nu ne brīvi, tad vismaz pie sievēm nesteidzas...

Zeltiite      Es esmu pussy kaķīts - tehnisko projektu iepircēja uzņēmumu grupai. Vīriešu, turklāt izcilu, sabiedrība garantēta. Bet, pirms tam bija jāpabeidz vismaz RTU!!!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu