Kāds no ohoho saimes ir bijis šai Ķauku kalnā?

Jau pāris gadus prātoju, varbūt aizbraukt līdz tam?
Izskatās interesanti, ne tikai kalns, bet arī kaut kādas citas jautrības: https://www.facebook.com/reel/3859121834218310

janisb  1 1 Pārāk tālu no Rīgas, un pārāk mazs stāvums, ja LV sadomāju paslēpot ziemas sākumā, tad tas ir Ozolkalns, Mežezers un Rieksts (kad torņa gals sapūsts), pēc kārtīgas izslēpošanās alpos vairs īsti nevelk uz LV pauguriem vismaz pāris nedēļas... 2026-02-07 21:09

Arkls  1 1 Dzims es i Pūzurā, k ādi tur kalni,(pauguri)
Kur mums šeit i kalni?
2026-02-07 21:45

siikaa16  1 3 Kamēr prāto būtu gan aizbraucis, gan atbraucis. Un pie reizes Alūksnē iebraucis un pabijis. 2026-02-08 01:54

Arkls    1 Alūksne, smuka vieta. 2026-02-08 02:17

Gretta    2 Ķauķu kalnu var vērot jūtubē tiešraidē.
Uz Alūksnes ezera šodien skijorings.
2026-02-08 12:00

Gretta    6 🔷✨14. februārī Visit Aluksne aicina piedzīvot īpašu Valentīndienas vakaru. Tikai vienu vakaru, no pulksten 18.00 līdz 22.00, Cepurītes sala Alūksnes ezerā pārtaps mirdzošā gaismas salā, radot burvīgu un neaizmirstamu pastaigu pa aizsalušo ezeru. 2026-02-08 12:01

True    3 12:01 neaizmirstam tik uzvilkt cimdus, un cepures kā arī silto apakšveļu, lai neapsaldējam mīlestibai paredzētās mantas, un es ne par sirdi ja kas. 2026-02-08 12:58

Gretta  1 3 Īstenas ziemeļmeitas termoveļu nevalkā. Uzrauj kādu biezāku brunci, lai dupsim silti, ietinas lakatos un laiž dzīvē 😄 2026-02-08 17:49

Arkls  1   Man atņēm licenc makšķetēt, jo neuzrādij moķertās zīvs. Nevien ziv a nedabuj.
Forši nodeldēj mūž.
2026-02-08 19:27

siikaa16    3 10:04
Braukšu līdzi.
2026-02-08 21:06

elsa  6 1 Ruu, ar to siiko tā prātīgi - kādus gadus atpakaļ jamā mēģināja te mītošās randiņot gribētājas pasargāt no pasažiera, kas viņai sts pielaida. :D 2026-02-09 15:06

DanaL  2   15:06,
tas bija drosmīgi.
2026-02-09 18:42

Aranija  1   18:42 drīzāk skaudība, es teiktu, konkurentu novākšana.
19:33 Šodien nav, rīt jau ir:)) cik tur darba...
2026-02-09 22:35

DanaL  2 2 22:35,
Emmiņ, tu atkal putrojies, vārds "drosmīgi" attiecināms uz Sīkās rīcību.
.
2026-02-09 22:53

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010