Kāds no ohoho saimes ir bijis šai Ķauku kalnā?
Jau pāris gadus prātoju, varbūt aizbraukt līdz tam?Izskatās interesanti, ne tikai kalns, bet arī kaut kādas citas jautrības: https://www.facebook.com/reel/3859121834218310
janisb 1 1 Pārāk tālu no Rīgas, un pārāk mazs stāvums, ja LV sadomāju paslēpot ziemas sākumā, tad tas ir Ozolkalns, Mežezers un Rieksts (kad torņa gals sapūsts), pēc kārtīgas izslēpošanās alpos vairs īsti nevelk uz LV pauguriem vismaz pāris nedēļas... 2026-02-07 21:09
Arkls
1
1
Dzims es i Pūzurā, k ādi tur kalni,(pauguri)
Kur mums šeit i kalni?
2026-02-07 21:45
siikaa16 1 3 Kamēr prāto būtu gan aizbraucis, gan atbraucis. Un pie reizes Alūksnē iebraucis un pabijis. 2026-02-08 01:54
Arkls 1 Alūksne, smuka vieta. 2026-02-08 02:17
Ruu
Nu tik ātri gluži tas nenotiek. Tas brauciens uz Alūksni.
Vairāk kā divas stundas uz vienu pusi.
Kopš izgājušā septembra Alūksnē nav būts.
Ledus uz ezera šoziem droši vien biezs un līdz Mīlestības saliņai kājām var aiziet.
Siikaa, brauksi līdzi?
2026-02-08 10:04
Gretta
2
Ķauķu kalnu var vērot jūtubē tiešraidē.
Uz Alūksnes ezera šodien skijorings.
2026-02-08 12:00
Gretta 6 🔷✨14. februārī Visit Aluksne aicina piedzīvot īpašu Valentīndienas vakaru. Tikai vienu vakaru, no pulksten 18.00 līdz 22.00, Cepurītes sala Alūksnes ezerā pārtaps mirdzošā gaismas salā, radot burvīgu un neaizmirstamu pastaigu pa aizsalušo ezeru. 2026-02-08 12:01
True 3 12:01 neaizmirstam tik uzvilkt cimdus, un cepures kā arī silto apakšveļu, lai neapsaldējam mīlestibai paredzētās mantas, un es ne par sirdi ja kas. 2026-02-08 12:58
Ruu
1
12:58 Neizbiedē. Lūdzu te. Meitenes.
Nākamnedēļ manāmi siltāks kļūt prognozējas.
Un kas zin, varbūt līdz tai Alūksnei arī aizbraucas.
P.S. Atmiņas no bērnības.
Pamatskolā mums klases audzinātāja audzināja meitenes, jo kaprona zeķubikses tolaik akurāti sāka kļūt plašākai publikai pieejamas.
Teica: meitenes, valkājiet siltās apakšbikses lai jaunības trakumā neapsaldējiet olnīcas. Lai vēlāk nav problēmas.
Tolaik tas teksts ļoti stulbs un nevietā šķita.
2026-02-08 16:31
Gretta 1 3 Īstenas ziemeļmeitas termoveļu nevalkā. Uzrauj kādu biezāku brunci, lai dupsim silti, ietinas lakatos un laiž dzīvē 😄 2026-02-08 17:49
Ruu Nu tad jau jaunnedēļ uz to Alūksni jānobrauc būs. Kas zin, varbūt izdodas kādu svabadu ziemeļmeitu uz tās salas sastapt. :D 2026-02-08 19:10
Arkls
1
Man atņēm licenc makšķetēt, jo neuzrādij moķertās zīvs. Nevien ziv a nedabuj.
Forši nodeldēj mūž.
2026-02-08 19:27
siikaa16
3
10:04
Braukšu līdzi.
2026-02-08 21:06
elsa 6 1 Ruu, ar to siiko tā prātīgi - kādus gadus atpakaļ jamā mēģināja te mītošās randiņot gribētājas pasargāt no pasažiera, kas viņai sts pielaida. :D 2026-02-09 15:06
DanaL
2
15:06,
tas bija drosmīgi.
2026-02-09 18:42
Ruu
Pasarg dievs!
Man domāt, man nav sts. Bet, par ko padomāt ir. :D
Ta sūc ar visu pārējo.
Es tiešām diezgan nopietni apsveru domu beidzot uz to Ķauku kalnu aizbraukt, un ja uz saliņas tumsā gaisma spīdēs, to arī apskatītu.
Bažas par to, cik kalnā sniega. Kā noprotu, viņiem ir tikai tas patiesībā labākais no debesīm birušas, ne tas no lielgabaliem sapūstais.
Kreņķis par to, vai kurmju rakumi caur sniega kārtu nespīd.
Par 2026-02-07 21:09
Ozolkalns manuprāt tiežām ir labākais, bet līdz Mežezeram arī vēl neesmu aizbraucis.
2026-02-09 19:33
Aranija
1
18:42 drīzāk skaudība, es teiktu, konkurentu novākšana.
19:33 Šodien nav, rīt jau ir:)) cik tur darba...
2026-02-09 22:35
DanaL
2
2
22:35,
Emmiņ, tu atkal putrojies, vārds "drosmīgi" attiecināms uz Sīkās rīcību.
.
2026-02-09 22:53
