Kādi ir jūsu hobiji un intereses brīvajā laikā? Vai esat šeit mēģinājuši atrast savus domubiedrus? Kā ir sanācis?

cirteejs      Mēģināju nodibināt cirtēju biedrību, neizdevās- LR UR ateica reģistrāciju!

Ezjule      Iečeko interešu grupās. Ir,ir sanācis. :)

barbarosa9      Ljoti labi sanaacis!:)

Hot Chocolate      Ir sanacis, pat loti labi!

riks      hobijs tas nekādi nav. bet bildēju arī ārpus darba.

SievieteMelnaa    1 Neesmu mekleejusi domubiedrus, bet ik pa briidim naakas lasiit diezgan spilgtas domas. Ir atrodami cilveeki, kuri sajuusmina. Tad to vinjiem pasaku.

selnija_      Man arī pat ļoti sanāca: tieši šeit atradu informāciju par saviem hobijiem , it sevišķi par jauno, pārējie tādi senāki:)

buutls      Varēji sākt ar sevi, nassa.

nestandarts      Domubiedri ir atradušies bez īpašas meklēšanas. :))

Decijs      Kopa jestrak=0)) D

Uhuhuu      Dārzeņa problēma, atrast nodarbi. Hobijam biedrus nevajag. Darītājs jau viens - tu pats.

velneens16      Šis ir vispār samērā tukš saits....

Q_mode      Domu biedri paši mani atrod :))

Uhuhuu      Q_mode, tie tiešām būs domu biedri - vienojas domās par tevi. :D
Vispār ar vaļaspriekiem ir tā, ka tas prasa lielus resursus - laika, zināšanu, praktizēšanas, jo nekopts vaļasprieks ir tikai tāda niekošanās.

riks      domubiedru vairāk kā jūras sūudu.

haritis      man patiik slidot 2008-12-23

dienamenesisgads      (man patiik slidot)pa vecām tēmām... 2008-12-23

lauvaliela      tu gribi domubiedru no tiem kas uzdod jautājumu un nodzēšas....
hm..tev neliekas ka esi vienkarši stulba.....
2013-02-24

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010