Kādi ir jūsu hobiji un intereses brīvajā laikā? Vai esat šeit mēģinājuši atrast savus domubiedrus? Kā ir sanācis?
cirteejs Mēģināju nodibināt cirtēju biedrību, neizdevās- LR UR ateica reģistrāciju!
Ezjule Iečeko interešu grupās. Ir,ir sanācis. :)
barbarosa9 Ljoti labi sanaacis!:)
Hot Chocolate Ir sanacis, pat loti labi!
riks hobijs tas nekādi nav. bet bildēju arī ārpus darba.
SievieteMelnaa 1 Neesmu mekleejusi domubiedrus, bet ik pa briidim naakas lasiit diezgan spilgtas domas. Ir atrodami cilveeki, kuri sajuusmina. Tad to vinjiem pasaku.
selnija_ Man arī pat ļoti sanāca: tieši šeit atradu informāciju par saviem hobijiem , it sevišķi par jauno, pārējie tādi senāki:)
buutls Varēji sākt ar sevi, nassa.
nestandarts Domubiedri ir atradušies bez īpašas meklēšanas. :))
Uhuhuu Dārzeņa problēma, atrast nodarbi. Hobijam biedrus nevajag. Darītājs jau viens - tu pats.
velneens16 Šis ir vispār samērā tukš saits....
Q_mode Domu biedri paši mani atrod :))
Uhuhuu
Q_mode, tie tiešām būs domu biedri - vienojas domās par tevi. :D
Vispār ar vaļaspriekiem ir tā, ka tas prasa lielus resursus - laika, zināšanu, praktizēšanas, jo nekopts vaļasprieks ir tikai tāda niekošanās.
riks domubiedru vairāk kā jūras sūudu.
haritis man patiik slidot 2008-12-23
dienamenesisgads (man patiik slidot)pa vecām tēmām... 2008-12-23
lauvaliela
tu gribi domubiedru no tiem kas uzdod jautājumu un nodzēšas....
hm..tev neliekas ka esi vienkarši stulba.....
2013-02-24
