Vizuļi

Vizuļi - jautājumi un diskusijas

Gumijas vizuļu līme (7)
Kaut kur pasen biju dzirdējis par gumijas vizuļu līmi. Gumijas vizuļiem izdurot džig āķi, pēc dažiem metieniem gumijas zivtiņa sāk slīdēt nost. Esot kaut kāda speciāla līme. Var būt kāds zina kas tā par līmi?
parasti turaas kameer zivs reizes 5-6 nepazhljembaa to gumiju, nopeerc speciaalus stiprinaajumus, atsperiitei liidziigi, vari liimeet ar superliimi, tik nezinu kaa vinjus tad mainiisi www.copeslietas.lv ? Vai arī šeit ir gudrāki cilvēki par tiem, kas tur ir sastopami? Gribi visas zivis ar to līmi aizbaidīt?Zivs smaku sajūt ne sliktāk par vilku nav vispār tāda vārda kā gumijas vizuļi!!! un tad nav ko brīnīties, ka pārdevēja taisa lielas acis, it kā šis no Ģintermuižas būtu izmucis...ir silikona tvisteri un vibroastes..un vieglāk tos saudzīgi piesiet kaut ar parastu diegu pie āķa acs nekā līmēt...bet var arī līmēt kaut ar superlīmi no mazās tūbiņas, kuras ir veikalos pie kases - super gel , piemēram ...bože moj Ko jus te njematies kokaKoliskie tautiesi -)))

Taks kad uzkjibini to gumijas dzigu aptin vinju biski ar diegu...kadas vel tur kjimiskas vielas !!!

Atminos apm gada 95-97 kad dziga gumijas bija rets un dargs prieks... noperkot tas bode Asaris-Berga bazara, pardevejs ne par ko negribeja tas gumijas vilkt uz dziga galvas......manta nebut nje leta sams skaidroja, ij klienti apbizojas, ja tur ar to gumiju kauc kas biski ne ta sanak....

Samera smiekligi no musdienu redzes viedokla-kjimiskas ikdienas.

P.S.Alaaz mani uzjautrina plasas diskusijas copeslietas.lv par ta saucamajam edamajam gumijam,kura njamigaka, kura ka......uzjautrinosi ( vismaz man )

Par sevi... esmu oldskuuligs copes ortodoksalis, copeju apm no gadiem 7niem...kad mamma laida uz skolu, ij uz tuvejo ezeru.
Ka senie Greeki sacijusi.....Un nav neka jauna saja pasaule....
··· Vizuļi: Gumijas vizuļu līme lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu