Valodu apmācība

valodu apmācība foto attēls

Valodu apmācība - jautājumi un diskusijas

Norvēģu valodas pašmācība (9)
a)Kāds pašmācības ceļā apgūst norvēģu valodu? Ir kādi ieteikumi par materiāliem vai pārbaudīti labas www saites onlaina studierēšanai, citi ieteikumi? b)Mācīties vajadzētu bokmal dialektu, nevis nynorsk,...
Man šķiet, ka galvenās problēmas ir tieši ar izrunu saistītas. "Ovingsgrammatikk i tysk C-sprak", bet tā ir dabūta Norge. P.s. O - ar slīpo svītru no labās augšas uz kreiso leju, un uz pēdējā "a" - tas rimbulītis. Ar vācu tekstiem. P.s. Pats nemācos norvēģu valodu, mana audžumeita tur dzīvo. Vis atrak valodu var iemacities tiesi dzivojot, kur to valodu lieto. ziemeļvalstu kādā tur birojā var visādus diskus ņemt uz brīdi un šķiet arī valodu mācāmos, ne tikai skaņas! jeg snakke ikke Norsk! Väciski runäju sameerä briivi- kä vareetu justies Norveegjijä?
Itälijä, Francijä uztureeties meeneshiem bija diezgan apgrütinoshi.
··· Valodu apmācība: Norvēģu valodas pašmācība lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Svešvaloda pirmsskolas gados (19)
Kā mazam bērnam iemācīt svešvalodu un vai vispār vajag to darīt? Pulciņos, ģimenē? Un kā vērtējiet to, ka šogad svešvalodu sāks mācīt jau no pirmās klases (pirms tam - parasti no 3.)
Jo mazāks bērns, jo labāk un ātrāk iemācās svešvalodas. Uzskatu, ka tas ir tikai apsveicami.
Pedagogu gan vajadzētu izraudzīties rūpīgi, lai bērnam neiedzen nepatiku pret mācībām..
Speciaali to dariit nevajaga, es taa domaaju. Beernam taa pat liidz skolas laikam daudz kas jaaapguust. labaak iemaaciit labi lasiit un skaitiit. Tad arii skolaa nebuus probleemu ar papildus valodas maaciishanos. Manaa beerniibaa sveshvalodu saaka maaciit no 2. klases, otro sveshvalodu - no 5. laikam:) mans pazinja saviem beerniem iemaaciija anglju vaacu krievu valodas manupraat ideaala veidaa - vienu dienu nedeeljaa maajaas ar sievu un beerniem runaaja tikai vaaciski, vienu angliski, vienu krieviski un paareejaas latviski. jo aatraak jo vieglaak. spēlējoties ;) tā, ka mazais i nepamana, ka ir ko iemācījies! ;) ir speciālas metodes, ja tā var nosaukt, kaut gan nekā aber brīnumaina tajās metodēs nav - viss ir pat ļoti vienkārši, BET varbūt ne cilvēkam no malas (giggle)
ļoti labi - lai tik mācās! galvenais - lai programma un prasības ir adekvātas tā bērnu vecuma attīstības un spēju posmam un tad jau viss būs oki ;) UN nenovērtējiet par zemu bērnus!!!!!!!!!!!!!! (vien otrs no viņiem ir advencētāks kā pieaugušie...) ;)
pozitīvi vērtēju.Spēlējoties tiešām vissslabāk,tā ka mazais nepamana.kaut no 1,5 gada vecuma var sākt jau.Un nekāds pedagogs nav vajadzigs...Mācu parastus vārdiņus gan krievu gan angļu valodā,ja spēlējās ar sunīti tad arī vairākas reizes atkārtoju vai nu krievu vai angļu valodā.Bērns pats atšķir kura ir kura valoda. ··· Valodu apmācība: Svešvaloda pirmsskolas gados lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ātri angļu valoda (12)
Varbūt ir kas jauns šinī jomā ? Vai kāds var ieteikt labus kursus Rīgā ?
seriāli. netulkoti seriāli. pamēģini. tā lieta strādā. Daudzās krievu internetlapās, sevišķi tajās, kur rāda kino, reklamē kaut kādu 25. kadru, sola iemācīt valodu pāris nedēļās. Varbūt pamēģini? nezinu, vai tādas opcijas pasaulē pastāv (sola jau daudz ko).
Savulaik, 1940-1945.gados, bia reāli ļoti ātri iemācīties vācu valodu.
ar kādu specifisku terminoloģiju vai tādu vienkāršu sarunvalodu - lai uz ielas Lielbritānijā varētu paprasīt, kā nokļūt līdz mājām? Nezinu nevienu, kurš tikai kursos būtu ātrā laikā iemācījies valodu. Ir jāpabūt angliski runājošā vidē - kādā nometnē, ģimenē, u.tml, lai sāktu angliski domāt un nepārtraukti meklētu atmiņā vārdus lai sazinātos. Tad tās klapes atkrīt vaļā. ··· Valodu apmācība: Ātri angļu valoda lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Iemācīties valodas (25)
Ko domājat par šādu valodas mācīšanos-Jaunā 2 nedēļu formula automātiskai svešvalodu apguvei no Leo Andersa. Vai kāds reāli arī šādi ir apguvis valodu, zem reklāmas jau ir daudz atsauksmju.
ticeet visam kas netaa rextiits, tad visi buutu slaidi poligloti un topmodelji Valodu divas nedeeljaas iemaaciities nevar.

Var iemaaciities kaut kaadu sarunvalodu, pateikt paaris teikumu par svariigaakiem topikiem: me, my family. Latvia, sport, my friends, my hobbies.
slepta reklama. Reklāma ir viss kopā, raksts un atsauksmes. 2 nedēļās valodu iemācīties nav iespējams. Cik cilvēki tomēr ir lētticīgi. ··· Valodu apmācība: Iemācīties valodas lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Valodu kursi - varbūt kādam(-i) ir ieteikumi!? (8)
Mani interesē vācu un franču valoda. Reklāmu ir daudz, visas pēc ~ viena ģīmja un līdzības - modernas pasniegšanas metodikas; profesionāli pasniedzēji, kuriem Jūs interesējošā valoda ir dzimtā; Jums ērts laiks utt. utml. Savulaik,...
Jāsaprot, ka tas ir tikai bizness peļņas gūšanai un svešiem cilvēkiem būtībā ir pie kājas tavs ieguvums. Galvenais - nopārdot produktu Vācu - Gētes institūts. Ar programmām ,kas der, kas neder, jāiepazīstas pašam.

Franču - jau pieminētais kultūras centrs. Kaut kad pirms daudzākiem gadiem es tur interesējos, metodika mani neapmierināja, pārāk skolnieciski, ar mājas darbiem, kam man fiziski nav laika, interesēja (joprojām interesē) ļoti intensīvs kurss vēlos vakaros līdz 5 reizēm nedēļā. Savulaik (ļoti sen, tik ilgi nedzīvo), tā nostiprināju (atguvu) skolā un institūtā mācīto angļu valodu.

Pirmais ir dzirdēt, tad saprast, tad runāt pašam - tas ideāls, praksē notiek otrādi, vispirms runā pats.

2+ gadus gari kursi reizi nedēļā un ar brīvu vasaru ir nekaunīga naudas taisīšana IMHO.
Painteresējies Francijas kultūras centrā Elizabetes ielā... (adresi neatceros, pāris mājas no krustojuma ar Brīvības ielu) - viņiem ir kursi ļoti labā līmenī. Francijas institūts un Gētes institūts.
Tikai diez vai vajadzētu mācīties uzreiz abas ;)
[tas protams par franču valodu - par vācu nezinu] ··· Valodu apmācība: Valodu kursi - varbūt kādam(-i)... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Norvēģu valoda. (10)
Sakiet,lūdzu, kur var apgūt daudz maz sakarīgi norvēģu valodas pamatus,Jūsu pieredze,cena? Paldies!
Uz vietas Norvēģijā.Tur esot ātri ielauzīsies. Jebkura valsts nodrošina iebraucējiem bezmaksas kursus. Neesi slinks un pameklē google. norvēģu valodas īpatnība ir tā, ka katrā ciemā cits dialekts, vēsturiski skaidrojams ar ģeogrāfisko īpatnību, ka ciemi atrodas tālu viens no otra. tur viņi paši reizēm, kad satiekas no vairākiem ciemiem, viens otru nesaprot. a valoda tad vispār - it kā mute pilna ar zirņiem, vot i spļauj ārā pa vienam :))))) Rīgā 180ls! bezdarbniekiem ar kuponiem par brīvu! Draugos iiej..pieraksties grupā norvēģija .... tur piedāvās visi.. arī uz vietas tur latvieši par maksu! Bet ir kursi ārzemniekiem par brīvu! Pats biju plānojis par Norway....pat grāmatas jau nopirku:) bet pārdomāju un taisos uz Dāniju! Alga tā pati praktiski..minimalka 10ls stundā un uz augšu! bet dzīvē Dānijā lētķa nekā Latvijā pat....atseviškās jomās! 10 gadi un privātmāja ar atliektiem galiem Latvijā:) ..nu nezinu Norvēģijā minim ir 130-150 kronām/st...180-200 kronas/st jau nopietnāk...
Nezinu par Dāniju, bet dāņu valoda jau ir vieglāka tiem kas zin vācu valodu
··· Valodu apmācība: Norvēģu valoda. lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Anglu valodas apmaciba, majas lapā latviesu valoda? (6)
Esmu Anglijaa un veelos iemaciities Anglu vaodu,bet visas majas lapas ir tikai Anglu valoda,es tak neko nesaprotu.
Vai nevajadzēja mācities angļu valodu pirms braukt uz Angliju ?
Neuztver kā pārmetumu.
Nu, ja ir iespēja atbraukt uz Latviju, nopērc mācību materiālus šeit, virtuāla mācīšanās nav attīstīta(LV-ENG) joma. Gan visās valstīs ir valodu kursi, kur sāk ar pašiem pamatiem, pirmajiem vārdiem - tapat kā bērniem. Tas jau ir super, ka tur viss tikai un vienīgi ingliš, nekas nenovērsīs uzmanību no galvenā uzdevuma - apgūt valodu.

Tiešām izmanto bezmaksas kursu iespēju. Gan jau neesi tur pagalam vientuļa, pamesta un aizmirsta, kāds potenciālais izpalīdzējs gan ir pa rokai.
Uzliec datoram Chrome un, atverot interesējošo mājas lapu angļu valodā, liec to iztulkot saprotamā valodā. I USJO! Skaties-http://www.youtube.com/user/EnglishLessons4U?- superīga RONNIE, un http://skypeteacher.lv/. ··· Valodu apmācība: Anglu valodas apmaciba, majas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
pashmaaciiba kopaa ar pielietoshanu Valodu skola - Mirte, pasniedzēja Lolita. Vecrīga :D Ļoti patika RBS Skolas ielā. Vai ir tādi, kur var apgūt arī sarunvalodu? Apnikuši tie gramatikas vokābulāri. ··· Valodu apmācība: Angļu valodas kursi Rīgā! Jūsu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Itāļu valodas apmācība (4)
Vajadzētu sameklēt kaut kādu itāļu valodas mācību līdzekli,ieteicams diskos. Savādāk posts,šamie izņemot savu citās nu ne kā nemāk.Kurš ko zin?
http://www.michelthomas.com/ Ja vien nav alerģijas pret krievu valodu, tad var sākt iepazīties ar Полиглот. Итальянский с нуля за 16 часов! (ja iekačā, tad turi flešā un skaties) vai to pat online.
Tad jau var papētīt kādus Tell me more itāļu vai Rosetta stone diskos
http://www.pimsleur.com/Learn-Italian/Italian-Phase-1-Units-1-30/9781442314931
Šajā tā var iemācīties, ka Tevi pēc izrunas neviens no itālietes neatškjirs :)
SaintSin, paldies! ··· Valodu apmācība: Itāļu valodas apmācība lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai kāds ir mācījies svešvalodu pēc Marvela Greja metodes? (7)
Interesētu konkrēta pieredze un atsauksmes - vai tiešām ar mēnesi pietiek, lai sekmīgi komunicētu līdz šim nesaprotamā valodā?
Zinu vairak par 100 anglu vardiem un tomer uzskatu ka nevaru brivi komunicet. Tas drizak varetu but izdzivosanas minimums svesuma. Ir vel labaka sistema ka iemacities: skola, kursi, eng gramatikas pamati, macibu gramatas, sakumam vienkarshaka lasamviela.

Viss parejais ir lohatrons un tufta.
varbūt pat kaut ko pateikt varēs ar tiem 100 vārdiem. bet saprast gan neko nevarēs. jo tie kas būs pretī nerunās ar taisni tiem 100 zināmajiem Sarunvaloda sastav no 1500-2000 vardiem + gramatika "Man kā valodniecei" nav skaidrs, kā to reāli var dabūt gatavu. Varbūt jānopērk viens tāds "kurss" - tīri psortiskas intereses pēc.
No otras puses, īsti negribās maksāt tādam ostapam benderam par Puškina grotas apmeklējumu...
··· Valodu apmācība: Vai kāds ir mācījies svešvalodu... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu