Tamborēšana

tamborēšana foto attēls

Tamborēšana - jautājumi un diskusijas

Koronas adījumi vai tamborējumi (ar pušķīšiem) - vai tas ir sarežgīti? (15)
Es jūtu nepieciešamību pēc adītām vai tamporētām Covid19 vīrusa bumbiņām ar visiem pušķīšiem - aptuveni 4-6 cm diametrā, dažādās krāsās. Pušķīši varētu būt izaicinājumi, jo tie nav vienkārši diedziņi, bet tādas kā adītas vai tamborētas...
Kad runcim nav ko darīt, viņš... Ko nu māžojies ar vīrusiņiem:D uztamborē labāk pincīšus var arī ar pušķīšiem!mja,,daži liekas jūdzas nost ar to kroņa vīrusu ka nu grib gan pie ausēm gan zvaniem karināt! Ja mācētu adīt vai tamborēt zinātu, ka nav grūti un šādas tēmas nebūtu. Uztamborēt bumbu nav nekādu problēmu, tās naglas gan būtu sarežģītāk pievienot, bet kopumā doma muļķīga! Uztamborēt, lai iznīcinātu - tādu rituālu es vēl saprastu, bet nēsāt līdzi - tas nebūtu uz labu. ··· Tamborēšana: Koronas adījumi vai tamborējumi... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Adījumu, tamborējumu raksti internetā? (9)
Kur internetā meklējat adījumu, tamborējumu rakstus - ar tehniskajiem zīmējumiem?
http://knitting.korabel.net/uzory/ - pārsvarā adījumu raksti osinka.ru ir gan adījumu, gan tamborēšanas raksti Iesaku knittingpatterncentral.com, tur adījumu shēmu un paraugu ir tūkstošiem http://www.musturs.lv/adisanas-abc/raksti/krustoto-valdzinu-raksti/53/ Mustura forumā ir sadaļa - brīnumi Webā:) ··· Tamborēšana: Adījumu, tamborējumu raksti... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Hobija izvēle (37)
Jautājums, tiem, kam nopietnas aizraušanās - slidošanas, ēdienu gatavošanas, tamborēšanas u.c. neordinārākas lietas - kāpēc aizraujieties, kas ietekmējis hobija izvēli (piem. skolas darbmācības skolotājs..)?
··· Tamborēšana: Hobija izvēle lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu