Slavenības

Slavenības - jautājumi un diskusijas

Kima Kardašjana (22)
Kāds nevar man beidzot apskaidrot, kas ir tā Kima Kardašjana un ar ko viņa ir tik ievērojama, ka vienmēr visos Latvijas portālos rēgojas bezmaz vai kā galvenā ziņa? Kas viņa īsti ir - aktrise, mūziķe, modele, sportiste, ...
Viņa ir flagmanis tai dīkdieņu kultūras sadaļai, kurai piemīt unikāla īpašība - lai tai sekotu, cilvēkam nav jāpiepūlē pilnīgi neviena smadzeņu šūna. Tas ir šīs industrijas stūrakmens. Tā ir industrija, kas nepasniedz idejas, bet faktus - nereti līdz absurdam banālus, jo tās būtība to pieļauj vai drīzāk pat veicina. Redzot virsrakstus, nereti rodas iespaids, ka tā ir sava veida sacensība par to, kāds ir idiotisma slieksnis, kuru mūsdienu sabiedrība ir gatava patērēt.

Pati Kardašjana gan ir patēriņa idiotisma atspulgs, jo ne jau viņa pati rada šo sektoru. Viņa ir kā košļene, kuru šobrīd sabiedrība košļā, bet kuras garša, visticamāk, ar laiku zudīs. Tad to izspļaus un košļeņu paciņā sameklēs kādu citu.
ne man interesē kondrašina ,ne britu vecene...oi karaliene vai kas tur viņa ir, ne ella, ne magone, ne slimais musulmanis ne imants, ne čigāns no Ventspils ,ne āboltiņa , ne šleseri,ne godmaņi....un daudzi citi āksti.
Publicē viņus tādi kam nav pašam ko teikt un pērkamie. Interesējas arī par viņiem tik tie kam pašam savas dzīves nav.
Bet no kurienes tu, Torpedo, esi rāvis, ka latviešu sievietēm tā interese par tevis nosauktajām lietām vispār ir. Es gan slikti zinu jauniņo zirgastīšu ar mazajiem dupšiem gaumi, bet mana vecuma sievietes lielākoties uzšķauda gan KK, gan pārējām tevis nosauktajām personām.
Nekļūdīšos, ja teikšu, ka tava interese ir lielāka par manējo, un šajā diskusijā iesaistīto vīriešu skaits ir lielāks nekā sieviešu skaits.
Tad nu izdari secinājumus pats.
Jā, kur dibeni, tur Mavs ar Torpedo ar saviem ne mazāk lielajiem dibeniem :)) viņai ir liels dibens un viņa to rāda.
un tas nav joks, nav pārspīlējums, bet ievērojamības būtība.
··· Slavenības: Kima Kardašjana lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Pazīstamākie latvieši pasaulē (22)
Kurš no mūsdienās dzīvojošajiem latviešiem varētu vispazīstamākais pasaulē - kuru zinātu visvairāk cilvēku ārzemēs? Domāju, ka ne hokejists Ozoliņš un Vaira tie noteiktu nebūtu, jo viņus, ja vēl kāds vispār atceras, ...
VVF, Edvards Liedskalniņš? Bet laikam jau atkarīgs kādās aprindās.. Par to, ka Torpēdis nezina, kas ir Liedskalniņš, es nebrīnos. Nav taču no SC saraxta.

Pie reizes vari noskaidrot arī kas ir Arvīds Blūmentāls, Mariss Janons, Gidons Krēmers, Kristers Gudļevskis, Ernests Gulbis, Natālija Gulbis, Māris Štrombergs... listi varētu turpināt, bet arī citi vārdi, tev, zālēdājam, neko neizteiks.
Astrīda Menka noteikti tāda bija un būs... Gan jau prezidets vai premjērs ir paši populārakie un atpazīstamākie.
Džema Skulme domāju un gan jau vēl kādi mākslinieki,kā piem. Elīna Garanča,Inese Galante,Egils Siliņš,Mariss Vētra un citi
Visvairak noteikti ne,bet ljoti daudzi zinaja manu vectevu,Aleksandru Laimi. ··· Slavenības: Pazīstamākie latvieši ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu