Raundaps

Raundaps - jautājumi un diskusijas

Raundaps, nezāļu iznīcināšanas līdzeklis ,kā lietot? (14)
Jautajums zemniekiem,agronomiem,un tiem kas ir ekspermentejusi un kadi rezultati? No rudens nenomigloju zemes gabalu ,kurs bija paredzets zemenem,vienkarsi uzaru un iestadiju zemenes,bet sakara ar velo un auksto pavasari zale aug,galveno ...
Raundaps ir inde un nekas tur nesadalās(reklāmas triks)-ēdam un slimojam,indējam -nu laikam jau citus! Cik trakam jābūt,lai pats ēstu!! ēdēji gatavosies uz vēzi! Gudrs un atbildīgs cilvēks raundapu nelietotu. tā jau sakas, lai dabūtu ekoloģiskas zemenes un būtu tīras taciņas kur bērniem spēlēties jānosmidzina ar raundapu:) Ravē. Godīgi sakot, šķiet, ka tev dakšiņu rokā nevajag dot, bet tikai karoti, ka nesavainojies, tādi tev te tie topiki. Sastāda zemenes vārpatā un tad sāk domāt. Mde. ··· Raundaps: Raundaps, nezāļu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Miglojums ar raundapu (7)
Rudeni nomigloja lauku ar raundapu vai pavasari varu stadit kartupelus?
Nu, DDT arī kādreiz uzskatīja gandrīz par ēdamu... Teorija/cerības/ ir viens,bet prakse... Tiek lemts par Raundapa aizliegšanu,jo tā atliekas saglabājas ne tikai augos,bet arī augsnē. Vari. Bez problēmām! Droši, jo līdz kartupeļu ēšanas laikam ir gandrīz gads. ··· Raundaps: Miglojums ar raundapu lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu