Pūšamie instrumenti

Pūšamie instrumenti - jautājumi un diskusijas

Vai no flautas ir viegli pāriet uz saksofonu? (5)
iepriekš spēlēju flautu, gribu pāriet uz saksofonu. Lūdzu palīdziet saprast kāds saksofons vajadzīgs alta, tenora..... Un vai ir sarežģīti apgūt pašai, vai jāiet uz privātstundām?
No klarnetes uz saksi būtu samērā vienkārši. Flauta, manuprāt, ir pavisam cita kategorija. Tieši otrādi - flautas sistēma ir ļoooti līdzīga saksim!!!
Bieži vien šie instrumenti džeza ansambļos tiek spēlēti viena cilvēka izpildījumā.
Nestrīdos, jo flautu esmu redzējis tikai pa TV. Bet iepūtiens jau nu gan ir pilnīgi cits! :) Apakšlūpa un vaigi jātrenē! :D Ja ir laba muzikālā izglītība tad piemācīties jaunu štrumi ir gads ..divi, Saksis nav tas sarežģītākais, bet flautas tehniskā prasmes IMHO neko daudz nedos. Pūsšana stipri savadāka, saksis tomēr ir mēlīšu instruments, roku pozīcija savādāka, vienīgi ar klapēm vieglāk sarast. nu tak pamēģini!!!

instrumentu, iespējams, iznomā mūzikas skolas
··· Pūšamie instrumenti: Vai no flautas ir viegli ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Saksofons (12)
Meita grib no flautas pāriet uz saksofonu. Skola noteica, vajadzīgs alta saksofons. Meklējot prastu iesācēju instrumentu, konstatēju, ka cenu diapazons šiem instrumentiem ir fantastisks. Pat lētajā galā modeļu cenas atšķirība ...
Var noīrēt pirmajiem gadiem, pēc tam skatīties un, ja ir patikšana, tad nopirkt kaut ko nopietnāku, imho. Saksofonus izīrē arī mūzikas instrumentu veikalos (pats patreiz gaidu, kad papildināsies krājumi muzikascentrs.lv) Saliidzini zapinju un mersi, tad sapratiisi kaada starpiiba saksafoniem... abi brauc, un abi skan... Vispār jau mūzikas skolas izīrē mūzikas instrumentus, Mediņos vismaz tā bija, nav jāpērk savs uzreiz, varbūt pamacīsies 2 gadus un uzliks veto mūzikas skolai, vai pierasīs citu instrumentu, bet nauda būs samaksāta.Kvalitāte atšķiras, iepūšanas vieglums un visādas citādas lietas. Tāpēc ir mūzikas skolotājs, kurš iesaka ko tieši un kur pirkt. Lai sāktu mācīties gana labs būs arī 250..300ls vērtais. Atšķiŗas ar skaņas kvalitāti bet kamēr nespēlē operas orķestrī, tikmēr tā nav būtiskākā sastāvdaļa. Ko un kur labāk pirkt tev ietieks saksafona skolotāja(s) sāc ar konsultāciju pie viņas(a) *)skolotāji protams var būt dažādi, bet mūzikas instrumentu veikalus (Rīgā) var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt. Saksofonus iespējams visos pat netirgo, aizej uz veikalu, ko ieteica, parunājies...
*)saksis nav vijole, tik ļoti ausīs negriež, pat ja nav tā krutākā marka
··· Pūšamie instrumenti: Saksofons lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kur iemācities spēlēt dūdas? (2)
Kur var iemacities dūdas spēlēt!
to nu tev nepateikshu,laikam jau tev buus jaabrauc uz skotiju!
pats esmu mekleejis,kas vareetu songam piespeeleet duudas!
Cik zinu, visi pashmaaciibas celjaa to apguust. Bet nav sarezgiiti - ja ar blokflautu tiec galaa, tad paareejais ir tikai treninjsh.

Meklee starp folkloristiem (es ieteiktu "Aurus" - shamie taada jestra kompaanija, ij diezgan profesionaali ar to njemas; paaris pazinjas pie shiem duudas puuta).
··· Pūšamie instrumenti: Kur iemācities spēlēt dūdas? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu