Numismātika

Numismātika - jautājumi un diskusijas

Viens dolārs. (10)
Vēlos uzzināt vai šai 1923. gada 1 dolāra monētai ir kāda vērtība? Paldies avansā.
Tai, kas bildē (no monētas uztaisīts piekariņš), varētu būt vien sudraba cena. 02:48 kas tā par mēli ? ļoti līdzīga latviešu valodai :) Nez, kam Google ir domāts?
https://lv.ucoin.net/coin/usa-1-dollar-1923/?cid=20323&vid=8472
USA Coin Book Estimated Value of 1923 Peace Silver Dollar is Worth $22 in Average Condition and can be Worth $43 to $161 or more in Uncirculated (MS+) Mint Condition.

Taa kaa...pardot nav verts.
atk. no stavokla 20 lidz 140 usd. ··· Numismātika: Viens dolārs. lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Cara laika naudas vērtēšana (10)
kur atrast speciālistu par cara laika naudu? vajag novērtēt kaudzīti ar naudiņu,,,, lietā figurē arī jau veikts novērtējums, bet,,,,
Neesmu speciālists, bet ir tāda vieta - www.poiskovik.lv Pirms kāda laika tur šo to pētīju, tur bija arī par monētām un saites uz katalogiem un tādām lietām, cik atminu. Saktā ir kantoris"Ero Gold" viņi nodarbojās ar numismātiku. Aizej , parādi un gūsi info. Tur jauka darbiniece straadaa! Drossi! Ja ir kas vismaz 200 gadus vecs, ir jēga krāmēties, citādāk ar tādām banknotēm dekoratori aolīmē kafijas galdiņus. Vai arī augstāk pieminētās monētas vai kas pagalam unikāls.

Saprotu, ka cits novērtējums tiek meklēts dēļ tam, ka pirmais visu kaudzīti novērtēja par piečuku.
Visslaik viens radio2 tirgus reklamējās,ka uzpērk,pat klāt piebrauc. Ej nu sazin,antikvariaaatos maybe... ··· Numismātika: Cara laika naudas vērtēšana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Labs garastāvoklis, tāpēc pameklēju Tavā vietā. Atbildi skat: https://www.ngccoin.com/price-guide/world/latvia-2-lati-km-8-1925-1926-cuid-34041-duid-98949 Vismaz neko tādu, lai būtu jēga uzdot šādu jautājumu. Varbūt pāris €, bet ticamāk, ka mazāk. Tas tev jājautā kolekcionāriem. Sudrabam bez izcilās elektrovadītspējas, otrā labākā īpašība un pielietojums ir ūdens dezinfekcija. Tam arī izmanto divlatnieku. Veļmašīnas plukatu savācējā tam būtu visnoderīgākā vieta, lai veļas mašīnā palikušais ūdens nekad nesmakotu. ..........atstāj saviem mazbērniem,tā tam pasākumam saglabāsies lielāka vērtība. ··· Numismātika: Cik vērts ir 1925 ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Jubilejas lati. (17)
Kur var iegādāties (iemainīt) jubilejas latus? Nevis dārgos, kas izdoti ierobežotā skaitā un maksā simtos, bet parastos- skudriņu, skursteņslauķi, sēnīti utml?
Es dabūju veikalā... pilnīgi netīšām man izdeva atlikumu.:) Tos, kas nav beigušies - Latvijas bankā, tos kuri beigušies vai nu saņemot norēķinoties vai pie kāda monētu tirgoņa Visus latus var nopirkt, bet skudriņa ir visdārgākā, nopirku pa 14 latiem, monētu veikalā (neatceros nosaukumu), kas atrodas Rīgā, kādreizējās "Saktas" telpās uz Brīvības un Merķeļa ielu stūra. Bankās.Hansenē pat bija komplektiņs ar viesiem,maisiņā.Man ir:) Mans dēls visus sakrājis... ar manu gādību :) ··· Numismātika: Jubilejas lati. lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu