Nezāles (nezāļu iznīcināšana)

Nezāles (nezāļu iznīcināšana) - jautājumi un diskusijas

Raundaps, nezāļu iznīcināšanas līdzeklis ,kā lietot? (14)
Jautajums zemniekiem,agronomiem,un tiem kas ir ekspermentejusi un kadi rezultati? No rudens nenomigloju zemes gabalu ,kurs bija paredzets zemenem,vienkarsi uzaru un iestadiju zemenes,bet sakara ar velo un auksto pavasari zale aug,galveno ...
Raundaps ir inde un nekas tur nesadalās(reklāmas triks)-ēdam un slimojam,indējam -nu laikam jau citus! Cik trakam jābūt,lai pats ēstu!! ēdēji gatavosies uz vēzi! Gudrs un atbildīgs cilvēks raundapu nelietotu. tā jau sakas, lai dabūtu ekoloģiskas zemenes un būtu tīras taciņas kur bērniem spēlēties jānosmidzina ar raundapu:) Ravē. Godīgi sakot, šķiet, ka tev dakšiņu rokā nevajag dot, bet tikai karoti, ka nesavainojies, tādi tev te tie topiki. Sastāda zemenes vārpatā un tad sāk domāt. Mde. ··· Nezāles (nezāļu iznīcināšana): Raundaps, nezāļu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vienkarsi -ravee! Ar lāpstiņu katru izrokam pēc iespējas visas saknītes-rokam uzmanīgi un nežēlīgi-neatstāt sakņu galus -pirms ko virsū stādīt savas četras reizes ik pēc divām nedēļām jārok Kaļķot. Augsne pārāk skāba - tāda patīk kosai. Laikam te varēs līdzēt tikai Roundup un maksimālā deva,par cik spēcīga sakņu sistēma,bet smalkas lapiņas. Kaadreiz skolas laikaa straadaaju staadaudzeetavaa, tikko kaa ieriikotaa - tad nu muusu darbs vienu briidi bija lasiit aaraa nezaalju saknes - apm 30-40cm dzilji visu gabalu paarkasiijaam. Shai laikaa - ravee, lai dibens sauli redz!:) ··· Nezāles (nezāļu iznīcināšana): Kā cīnīties ar kosu dobēs? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu