Metāla detektors

Metāla detektors - jautājumi un diskusijas

Ko Latvijā meklē ar metāla detektoru? (18)
Pabrīnījos, cik daudz ss.lv sludinājumu par metāla detektoru pārdošanu. Esmu redzējis arī cilvēkus staigājam ar tiem pa pludmalēm. Tas ir tāds tā kā sporta veids, jeb tiešām atrod kaut ko, kas atsver to detektoru cenas? ...
Lielākā daļa tomēr meklē kara relikvijas Man draugs tādu nopirka, kad pazaudēja jūrmalā laulības gredzenu. Un atrada. Un pie reizes vēl ķēdīti ap kāju liekamo, tā kā kompensācija sievai par krenķiem arī sanāca... Pie manām mājām ar viens bija piebraucis,bet zolīds paprasija atļauju vai var pastaigāt pa pļavu,moška kādus šrapneļus atrada,bet tam te detektoru nevajaga,tie paši te no zemes lien ārā.Sarakājis gan neko nebija,kur bija kašājies bedrītes bij aizracis,zolīds laikam gadijās... jap, es arī pludmalēs esmu redzējusi - īpaši pēc Beachparty :) Naudiņu puikas lasa! Un tici man - DAUDZ var salasīt :) Juri, tas vairāk ir hobijs, tāpēc uzstādīt mērķi - atpelnīt cenu- ir drusku neadekvāti. Bet vispār štelle ir interesanta, it īpaši, ja ir zināms, ka tajā un tajā vietā varētu būt kaut kas vērtīgs meklējams. Sanāk tāds jautrs pasākums dabā ar labu smieklu un zināmu adrenalīna piesitienu. Tiesa, es rekomendēju pirkt tādu "normālu" aparātu, lai var diferencēt atkarībā no meklējamā objekta. Citādi sanāk daudz lieku pīkstienu un veltīga, kaitinoša urķēšanās.

Esmu dzirdējis, ka vācieši ir gatavi maksāt ļooooti daudz, ja tiktu atrasts viņu tanks, tāpēc arī daudzi kā aizsvilušies tos meklē. Tiesa, internetā konkrētas summas atrast neizdevās. Te viens pastāsts par atradumu: http://www.strategypage.com/military_photos/20061115163335.aspx
··· Metāla detektors: Ko Latvijā meklē ar metāla ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kā atrast nogrimušu tanku? (19)
Jautaajums fizikjiem, kjiimikjiem un kosmonautiem! Kā atrast slapjā, purvainā mežā, apm. 100ha platība, nogrimušu tanku?
ar smagu darbu. Latvijā reāli ir kādi pieci grupējumi, kas ar to nodarbojās Ir kas atrod gan tankus, gan lidmašīnas, gan motociklus. Vispār jau labāk beidz sapņot par tiem "nogrimušajiem tankiem", labāk ej strādāt :)))

Bet ja nopietni, tad tādas lietas meklē ar magnetometru, nevis ar metāldetektoru. Maksā ap 7-10 tūkstoši $ :)
Pēc tautā klīstošām basņām, viena tāda tanka cena varot būt septiņciparu skaitlis. Bet ja pārrēķina patērēto laiku, izdevumus u.t.t. - tad tāda viduvēja alga vien beigās snāks, domāju, ka strādājot katru dienu pie virpas 8 stundas cairmērā var nopelnīt vairāk :)))

Bet magnetometrus, atršķirībā no metāldetektoriem izmanto lielu metāla priekšmetu atklāšanai lielā (ap 20-50 metri) attālumā. Zemūdens aparāts, ar ko meklē nogrimušos kuģus, izskatās apmēram šādi - http://www.oceanscan.com/underwater/mag.html
Atbildu kaa kosmonauts.:) Ja vinjsh ir uz Tavas zemes, tad apsveicu. Vari pacelties par paaris 100 tuukst. (atkariigs no staavoklja un markas). Vel speciaalistus vari atrast antikwar.elvee ··· Metāla detektors: Kā atrast nogrimušu tanku? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu