Maijvaboļu kāpuri

Maijvaboļu kāpuri - jautājumi un diskusijas

Maijvaboļu kāpuru apkarošana (8)
Kā apkarot skaistos baltos maijvaboļu kāpurus zemeņlaukā? Es tik stādu, šie tik grauž nost😞
Ir gan iesaku ierakt zēmē burkānus , tie viniem vislabāk garšo ,vai kartupeļus , iespraust zariņu kādu ,lai zin kur ir ierakts , kāpuri pēc smaržas atrod un pēc 1 -2 dienām paroc un izlasi burciņā un piespried nāvessodu pēc saviem uzskatiem ! Protams liec burkānus ,kas jau sākuši bojāties ,tārpiem tas neskādēs ! Lai veicas , var salikt visgarām pa vagu ,tikai ne, pie pašām zemenēm ,jo tām tik vēla rušināšanās var nepatikt ! izrakt ar lāpstu un tad pa pieri ar to pašu lāpstu un tur pat arī norakt!
viņiem dzīves jēga tāda, nograuzt kādas garšīgas saknes. pirmos trīs gadus viņi laikam negrauž saknes, ceturtajā kad resni palikuši tad laikam arī zobi izauguši, pirms transformācijas jāiegrauž kāda saknīte!
Es rīkojos primitīvi - izraku katru ceru (kurš nu vēl ir izdzīvojis), nokratīju to pretekli/pretekļus, turpat uz vietas piespriedu un izpildīju ...sodu un iestādīju to stādu atpakaļ. Citas iespējas neredzu. Vienīgi un tikai ar lāpstu, mehāniski tos likvidēt, izrokot!
Esmu tos izracis, rokot tranšeju, pat no 1,6m dziļuma...., ķīmija te nelīdzēs...
Bija tāds ķīmisks līdzeklis Actara,ar to apsmidzinot stādu, tas caur lapām aizgāja līdz saknei, kāpurs, graužot sakni, nobeidzās. ··· Maijvaboļu kāpuri: Maijvaboļu kāpuru apkarošana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā apkarot maijvaboļu kāpurus? (3)
Nav vēl īsti vasara, bet kādi 10 zemeņu ceri dārzā kāpuru apēsti, siltumnīcā tika novesta vecā zeme lāpstas dziļumā, bet 3 paprikas un daži salātiņi jau noēsti, uztraucos par tomātiem! Dārzu ierīkot citur nav iespējams, to vairākkārt...
http://www.tvnet.lv/egoiste/stils/384631-padomi_maijvabolu_kapuru_un_citu_kaiteklu_apkarosanai saviem,vai kaiminju beerniem 10 centi par kaapuru-finanshu sviras vienmeer darbojas un bez kjiimijas! jāsamazina zāliena daudzums dārzā, jo vislabprātāk tie ēd zāles saknes, vēl pārbaudīts variants ir zaļa, uz pusēm sagriezta kartupeļa izlikšana nelielās bedrītēs ,vietās, kur kāpuri biežāk pamanīti, tie nāks uz kartupeļa smaržu un būs ērtāk nolasāmi. Protams - ravēšana un zemes kultivēšana. ··· Maijvaboļu kāpuri: Kā apkarot maijvaboļu kāpurus? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu