Laivošana

Laivošana - jautājumi un diskusijas

Mazās upes laivošanai (14)
Kur ieteiksiet meklēt info par Latvijas upēm kas mazākas par nodrillētajām Abava,,,Jugla...Pededze. Gribās jaunus iespaidus un mazāk nobradātus krastus.
dubna. krasti nav nobradāti. bet sacelts tuvumā ir gan, bet tas pilsētā. bet daudz ir palicis. Latvija ir mazapdzīvota zeme, var iet 2 stundas un nesatikt nevienu, tikai atrodi kur tu gribi būt. mēs nedzīvojam ne holandē, ne taivānā. man ļoti patīk ložņāt pa mežiem un takām un to te var. mugureni virsū un būs tev. :) Manā pusē ir Irbe. Krasti mežonīgi, neapdzīvoti. Vienmēr laivojot ir sajūta, ka atrodies tālu no civilizācijas, kaut krastos var redzēt gan makšķerniekus, gan satikt citus laivotājus. http://www.celotajs.lv/lv/p/ebook/CelvedisUdensturistam2009
~40 maršruti
Jap - no sākuma Rinda un tad Irbe - ļoti labs maršruts, mazpadzīvots, iesaku. Tartaka - Latgalē. ··· Laivošana: Mazās upes laivošanai lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Laivošana pa Abavu - cik km dienā? (3)
Vai kāds no šeit klātesošajiem ir laivojis pa Abavas upi, cik nesteidzoties vienā dienā var km nopeldēt ?
Ar pūsli kadi 15 km, ar kanoe vai smailīti 25 km, ja pa jau kādreiz ir braukts. Jauks posms Abavā ir no Rendas uz leju, pa Ventu un finišs Nabas ezerā. Atkarībā, ar kādiem braucamrīkiem - pūšļiem vai kanoe. Paskaties campo.laivas.lv, tur ir maršrutu apraksti un kilometru sadalījums pa dienām - tiesa gan, ar kanoe, nevis pūšļiem. Pašlaik zemūdens periodā nevajadzētu rēķināt vairāk kā 10-15km dienā, ja ar pūšļiem brauc. no puures lidz sabilei 3 dienas peldejam:) bet tas bija taa nesteidzoties ··· Laivošana: Laivošana pa Abavu - cik km ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Neilga laivošana līdz Siguldai (5)
Ieteikumi un pozitīva pieredze par kādu laivošanas kantori. Ir vēlme nolaivot līdz Siguldai, bet pāris stundu garumā. Paldies.
Pāris stundās līdz Siguldai var nolaivot tikai no Siguldas! No Līgatnes...vai no kempinga ..Zāģeri..vai Jaunzāģeri...aizmirsu kā sauc...bet runā ka Gaujā līmenis zems...vairāk sanāks stiept laivu Kantoris ir "Amatas laivas". Anžela Brice iznomā Dulkan peldlīdzekļus. www.peldam.lv Siguldiešiem patīk laivojam.lv
Esot labs serviss un gan jau paskaidros arī visu, kas interesē.
··· Laivošana: Neilga laivošana līdz Siguldai lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ar plostiem pa Gauju (14)
Ir doma augustā ar plostiem 2 dienas izlaist pa Gauju. Neesmu vēl i-netā īsti meklējis variantus (atradu divus,- koka plosts, grills, u.t.t., Līgatne - Gauja 150Ls un 250Ls). Varbūt kādam ir pieredze un var kaut ko ieteikt? ...
Esmu braucis reizes trīs, ar gumijas laivām. No Strenčiem līdz Siguldai. Siguldā noteiktā laikā tiek sarunāts auto, kurš palīdzēs savākt nesamos un aizvedīs mājās. Gulēšana teltīs. Relax brīnišķīgs, ceļošana trīs - četras dienas... Lēti pavisam... Vienīgais kas reāli traucē - odi! Un dunduri... Ja šāds uzstādījums(grils, duša, viesu nams), galīgi nav skaidrs, kāpēc jābrauc pa upi. http://hotelraksi.lv/index1.php?cat=laivas Man līdzīgs jautājums, kā sp69. Ja jau grils uz plosta, tad droši vien tualete arī, jeb tomēr piestāsiet krastā pie krūmiņiem. Un tērēt divu dienu braucienam pa Gauju 250 latus?? Mdaaa... par viesu namiem nezinu, jo gulēju teltī, bet ainaviski un saturiski vislabāk man patika maršruts no Cēsīm līdz Siguldai, sevišķi posms līdz Līgatnes pārceltuvei un pēc tam Siguldas posms, starp līgatni un siguldu gan nekā īpaša nebija. ··· Laivošana: Ar plostiem pa Gauju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Laivu nomas biznesa uzsākšana (9)
Sadomaju nelielu biznesinu,saistiba ar laivu nomu. Kadus sertifikatus un licenses man noderes ta istenosana?
Var nokārtot VID papīrus uz pašnodarbinātais,jeb vēl kā savādāk,ko viņi piedāvā! Ja Tev nav savs privātais ezers, kurā tūrists atnāks, pieklauvēs pie loga, vai piezvanīs, ka grib laivu, tad pārējais nav tik vienkārši kā šķiet. Laivas, vestes, airi, novietne, to transportēšana, cilvēku transports, laiks ko patērē, jo nevari strādāt citā darbā. Vairāk izklausās pēc labdarības, jo niša pašlaik ir pārbāzta ar darboņiem. Jāpiekrīt Alvasetei:) Lai gan, pieļauju, ka jebkura īpašuma izīrēšanai licenzes nav vajadzīgas. Drīzāk tā ir saimnieciskā darbība, jābūt vismaz individuālajam komersantaqm, vai jādibina SIA, utt... Tākā laiva ir transporta līdzeklis, tad tai ir jāatbilst noteiktām tehniskām prasībām... Jā, pirmām kārtām marketings! Apzvani lielākos iznomātājus ceturtdienā-piektdienā labā laikā vasarā - domāju, ka būs stimuls darbam!:) Lai gan taisnība - nekādu lielo naudu tas neienes, bet ieguldījumi atpelnās. Radinieks kopā ar draugu jaunībā nodibināja firmiņu ´´Virsaitis´´ - vēl aizvien dzīvi, kaut ar radinieks jau prom.Šiem ir super mājas lapas adrese - laivunoma!:) Tas biznesiņš der tik kā sīks blakusdarbs, diezgan ķēpīgs. Cik zinu - nekādi īpaši sertifikāti, ja neskaita laivu reģistrāciju. Nu un juristu, kas izstrādā tipveida līguma formu un kādu, kas sakārto grāmatvedību, ja pats nejēdz. Tas viss prasa savas naudiņas! Nekādas licences! Sia vai pašnodarbinātais, nopēr laivas, kuras jāpiereģistrē CSDD (varu dažas piedāvāt), un uz priekšu! ··· Laivošana: Laivu nomas biznesa uzsākšana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu