Krāsošana

krāsošana foto attēls

Krāsošana - jautājumi un diskusijas

Kā dabūt reti skaistus zobus, jeb zobu aizkrāsošana? (6)
Šis jāsaprot gandrīz burtiskā nozīmē. :) Resp., lai no neliela attāluma IZSKATĀS, ka dažu zobu trūkst. Vajadzīgs teātra spēlēšanā (amatieru tejāteris un tā), jātēlo tipāžs ar tādiem trūkstošiem zobiem. Dzirdēts, ka kaut ko uzlipina, vai...
http://www.ebay.co.uk/itm/Old-Man-Denture-Fake-teeth-for-False-Fake-Novelty-Teeth-Fancy-Dress-/40114
5119098?hash=item5d661cc17a:g:iWkAAOSwpDdVCuX4

Vienvārdsakot - visādās masku bodēs var tādu ieliekamos dabūt - kā vampīra zobus, tā sakārņus..
Vispār jau Helovīna vai citu masku izgājienu padomos jāskatās internetā.
Ja meklē false fake teeth, tad vismaz ebayā kaut ko tādu var atrast... visizplatītākais - augšžoklim, vai komplekts.. gan jau kādos joku veikalos arī var sameklēt. Par krāsošanu - manīju youtubē video.. pirate makeup advice hide teeth .. krāsošana ar acu kontūrzīmuļiem, droši, ka ne vienīgais variants.
Ir krāsots - ar acu kontūrzīmuli var aizkrāsot. ar parasto medicīnisko melno aktīvo ogli Kādreiz bija melns koppapīrs, es to lietoju, labi turējās. ··· Krāsošana: Kā dabūt reti skaistus zobus,... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Velosipēda pārkrāsošana.. (12)
..man dilemma...vajadzētu uzfrisināt velokrāsu,tik nevaru izšķirties vai atjaunot oriģinalo krāsojumu,vai uzkrāsor ko kreizi...manam velītim padaudz km ai muguras..motobekane(concorde)
mājas kvalitatīvi nesanāks es aizstiepu uz servisu...nokrāsoja kreizī, gaiši zilu, ar dizainiem, kvalitatīvi Auto veikalos pārdodas pūšamās krāsas ,dažādos toņos.´Kemmi ´liela izvēle.Nopērc vēl krāsotāju limlentu un krāso uz nebēdu. Ja gribi pa smuko - vispirms jātiek vaļā no iepriekšējās krāsas - pameklē kādu kantori, kas to dara ar smilšustrūklas metodi. Pēc tam - brīva vieta jūsu fantāzijām ! :) Noškurī vai ar smilsustrīklu, tad ar baloniņu ēnainā bezputekļu garāža nopūt. LAikā, kamēr nezied papeles. Ja gribēsi "kā rūpnīcā", tad nebrīnies, ka tev par to latus 50 mēģinās noplēst. ··· Krāsošana: Velosipēda pārkrāsošana.. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Velosipēda krāsošana. (9)
Vēlētos zināt kā vislabāk varētu nokrāsot velosipēdu mājas apstākļos.Neliela nojausma jau ir kaā to darīt, bet iespējams ir knifi ,kuri ir būtiski.
Labs jautajums,ari man tas ir aktuali... ak tad gribat pašas krāsot??? nu nu
http://masteru.org.ua/view_avto.php?id=8
Tas nav nekas iipashi sarezhgjiits. Labi, ja ir pieejams pulverizaators, bet var arii ar otinju. Kraasu njem Hammerit, tai nevajaga grunti, var kraasot uz ruusas. Protams - ruusainaas vietas jaanotiira - jo labaak tas izdosies, jo kvalitatiivaakaa kraasoshana. Iznjem, nonjem detaljas, kuras negribi nokjeepaat, buus vienkaarshaak un aatraak. Varbuut vajadzees 2x - tad tik pagaidi kaadu diennakti, lai labi nozhuust ieprieksheejaa kaarta. Nekaa jauna, toties kraasas jaunas!:) Jaa - tie uzraksti uz raamjiem - taa ir liimpleeve lielaakoties, dabuut nost pagruuti, bet nenonjemot buus negliiti. uzrakstus ar feenu pasildi, passi nokritiis, tad ar acetonu notiiri liimes paliekas.. paarejo jau te uzrakstiija iepriekss.Veel vari vienkasarssi ar izoleni ( vai speciaalo liimlenti) apliimeet detallas, kuras nevajag kraasot.
Un uz rusas tomeer iesaku kaadu labu pretruusas grunteni, kas noteikti tureesies labak, kaa tikai kraasa.Vieniigi tad jaaskataas, lai kaartiigi nozzuust gruntene ( 24 h) , un lai kraasa nereaggee ar grunteni.
Un vispaar, sarunaa ar kaiminnu labaak :)
hmm..kā tās dataļas dabūt nost/lai nenoķēpā//visār laikamtoēr sarežģiti, ja krāsa noberzusies-nesmkizskatās. ··· Krāsošana: Velosipēda krāsošana. lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Labs auto krāsotājs Rīgā vai Rīgas rajonā (7)
Varbūt kāds zin kādu lādzīgu mašīnu krāsotāju Rīgā vai rajonā
Zinu perfektu autokrāsotāju, bet Ozolniekos. Zinu ļoti labu autokrāsotāju, bet Ozolniekos. atvainojos - Gints vārdā Ūdris un Ko, Ogre, t.65067587 viduli.lv ··· Krāsošana: Labs auto krāsotājs Rīgā vai... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Auto salona detaļu krāsošana (3)
Nomainiju salona audumu no peleciga uz melnu bet detalas ir pelekas un gribas nokrasot vai nu melnas vai sarkanas. un gribetos zinat ka to izdarit, lai nav ta ka pec menesa visa krasa ir nolobijusies.
...jāpaņem attiecīga grunts plastmasai , attiecīga krāsa un jāpaeksperimentē. Otrs variants meklēt profesionāļus , maksāt un cerēt ka nauda nav izsviesta. atved man es nokrsosu nereaali. Daudzas siikaas detallinnaas ir leetaak nomainiit uz vajadziigo kraasu, pluss 7x izturiigaak buus. Sameklee kaadu sasistu donor autinnu, vai no diilera perc jaunas detallas.
Plasmasu nokraasot ir lloti gruuti. Var meegginaat eksperimantet, atrast kraasu, kas dalleeji sskaida plasmasu utt. Daudzmaz normaali izturiigi ir, ja paarvelk ar kaadu vajadziigaa tonnaa pleevi, karbon fiber, vai vienkaarssi toni.
Esmu daudz redzeejis autinnus, kas peec tiem tuuningiem izskataas super, bet peec pusgada ssausmas vienkaarssi.
Daudzas ruupniicas detallas arii daargos autinnos no ruupniicas orgginaali ir kraasotas, lai radiitu ..mateetu efektu , bet arii sssii, rupniicas kraasa, peec gadiem saak lobiities nost vietaas, kur berzzaas kas.
··· Krāsošana: Auto salona detaļu krāsošana lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Sabuktētas durvis (10)
Kāds varētu ieteikt normālu servisu, kur varētu saremontēt (iztaisnot, nokrāsot) pieklājīgi sabuktētas durvis? Un cik lielai summai jāsāk nobriest? Vai vienkāršāk ielikt "jaunas" durvis?
Skatoties, kas par mašīnu. Ja auto marka un gads nav no retajiem, mainīt durvis būs lētāk. Deisa! Es Tevi apbrīnoju...kā Tu visu to zini?? :D
durvis pēc krāsas nez vai piemeklēsi,nāksies pārkrāsot...gan no ārpuses,gan jaukt iekšu! ticami,ka pārdos tukšas durvis...viss jāpārkrāmē! a ir spečuki,ka var iztaisnot durvis,ja nav asas kantes iesistas,nejaucot!tālāk špahtelēšana krāsošana! parasti maximums,viena objekta krāsošana,sagatavošana, maksā līdz 120 ls,var arī lētāk atrast...laukos! jāskatās varianti:) ja nerestaurējās durvis,tad gan jāpērk,bet lētāk ir vnk izbuktēt un pārkrāsot:)
Maxx- pašai viens neuzmanības dēļ no veikala parkinga braucot ārā pamatīgi iebuktēja durvis. Aizbraucām uz servisu, tur man uzreiz pateica, ka durvis nomainīt lētāk, jo tad braucu ar eskortiņu - durvis 10 lati maksāja un dabūt varēja dažādās krāsās, i trāpījās īstajā, nomaiņa - 25 lati (tas gan bija pirms gadiem, nezinu, cik darbs tagad maksātu).
Savukārt kādreiz vīrs savam lauku džipam veda taisīt durvis, sīkas buktītes tik un tā palika. Laukos, protams, tas nav svarīgi, bet ja grib tā ar glanci pa pilsētu braukāt...
Skaidrs Deisa...pieredze ir laba lieta ;) ja pēc krāsas sakrīt,ta jā...viekārši un ātri ir mainīt durvis:) parasti ap 25-45 ls maksā,ja nav nekā ekskluzīva vai komerctransports(tiem plēš šrotā nežēlīgi, ap 100-120 ls par duravu).ir jau arī nelkvīdi,kur toč...10 latus paprasīs,lai tikai to musoru aizvāktu prom :D balsoju par jaunām durvīm.lētāk. ··· Krāsošana: Sabuktētas durvis lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Švīkas nomaskēšana (11)
Šorīt no rīta atklāju,ka pa nakti kāds autam ir (ar kaut ko asu )ievilcis pamatīgu švīku,ludzu padalieties pieredzē,kā to nomaskēt,lai katru rītu kāpjot autā sirdīte nesāpētu to redzot...
Vispār, jebkurā gadījumā ir iespēja kaut ko uzlīmēt virsū. Puķes vai kādu rupju vārdu, pēc vēlēšanās. Pārāk nepilnīgs problēmas apraksts. Ja tā švīka dziļa, līdz bleķim, ar steigu jākrāso. Ja grunts slānis nav skarts, var jau ar nagu laku smalki piepindzelēt... Ja tikai laka noskrāpēta, var kādu pulējamo līdzekli pielietot, u.t.t. Neredzot grūti ko ieteikt. Ir arī speciāli auto krītiņi, nopērkami auto krāsu veikalos. Ja krāsa ir metālika, to piekrāsot ir daudz problemātiskāk- redzēsies piekrāsojums...Kā spulgace teica, svarīgi, lai nebūtu līdz bleķim iešņāpts, tad ātri rūsa izmetīsies... Griezties pie apdrošinātājiem, lai saremontē no Kasko! Būs kā jauna! :) Kāp pa otru pusi iekšā :)
A ja auto ir ar plastmasas detaļām!
Parādi kādam zinošām cilvēkam, kaut vai auto krāsu veikala pārdevējam, tad arī uzzināsi ko labāk darīt.
··· Krāsošana: Švīkas nomaskēšana lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Švīkas apstrāde (4)
Šodien busam darba procesā norāvu dziļu švīku. Kā un ar ko labāk apstrādāt, lai rūsa nēķerās??
gruts+šahtele+krāsa=taps brīnums kā jauns :) autokrasas.lv tur puishi reāli saprot ko un kā, ja nepalīdz sadaļa "piekrāso pats" tad dodies uz Jautājumiem un sper savu sāpi iekšā ;) Uz Biķernieku ielas ir firma Guna 1, tur var uzjaukt jebkuru auto krāsu. ··· Krāsošana: Švīkas apstrāde lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Metāla izstrādājumu krāsošana (3)
Par metāla izstrādājumu krāsošanu. Varbūt kāds var ieteikt labu un lētu krāsu ražotāj/izplatītāj-firmu (koordinātes)? Vajadzēja krāsu uz ūdens bāzes palielos apjomos, videi draudzīgu, nedārgu, tropiskajam klimatam piemērotu (paaugstināts...
Šaubos, vai tādiem nosacījumiem atbildīs kāda krāsa uz ūdens bāzes. Manuprāt - tikai pulverkrāsošana, ar iepriekšēju fosfatizāciju. Ja ļoti smagiem apstākļiem - pirms tam cinkot. Prasības priekš ūdens bāzes ir par lielu ;) ir tāda,Vācu ražojums,laba....sīkāku info iemetīšu personīgi,gan cenas,gan kur dabūt utt.!!!bet tas būs vakarā!!!! ··· Krāsošana: Metāla izstrādājumu krāsošana lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Plastmasas detaļu krāsošana (6)
Kā vislabāk nokrāsot salona plastmasas daļas? Tjipa, tehnoloģiju.
HVZ,cik atceros tad bija speciāla krāsa plastmasai...a plastmasi jau visādi tagad ražojās,i ir kas krāsu neņem pretīm!
aplīmē ar krāsaino papīru,audumu ,spalvām un vēl visu ko:DDDDDDDDDD
ja nopietni tad ir ellastiigaas kraasas kuras veido pleevi. taas tureesies ilgi un izskatiisies kaa iistaa originaalaa :) edmund, bet parasti salona detaļas ir viegli grubuļainā faktūrā. tiešām turēsies? nēkā... nekrāsojās autokrasošana virsbuves remonts pulešana! ja ir interese dodiet ziņu! ··· Krāsošana: Plastmasas detaļu krāsošana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu