Klavierspēles apmācība

Klavierspēles apmācība - jautājumi un diskusijas

Klavierspēles apgūšana (18)
Sveiki! Vēlos uzzināt, vai ir iespējams apgūt klavierspēli arī pieaugušā vecumā bez priekšzināšanām..? Varbūt kāds var kaut ko ieteikt! paldies!
Es to savulaiku izdariju tā: klavieres man mājā bija, atradu cilvēciņu, kurš ierādija man, kas darāms ar kreiso roku, kas ar labo, ierādija bik harmoniju - kas ar ko kopā skan( tā ir tīra matemātika) Un tālāk es pats pēc dzides, sākot ar vienkāršām trīsakordu dziemiņām un bik iekrītot azartā, divu mēnešu laikā jau tīri normāli varēju ko ne būt nospēlēt. Grūtākais ir trāpīt, tur kur gribās...;) Veiksmi! :) Iespējams ir, bet kādā līmenī? Listu nekad,Paula šlāgerus gan var.
Vari pie manis pamācīties, man mājā ir flīģelis.
Meklē privātskolotāju... Ja nav vispār nekādas pamatzināšanas mūzikā, tad vienkārši klavierspēli iemācīt būs pavisam grūti. Tajā gadījumā jāiziet kaut vai īsais ievads vispār par to kas ir notis, ritms u.t.t.
Tagad to visu var apgūt iestājoties mūzikas skolā (jebkurā vecumā), kur ir interešu izglītība. Tas gan ir maksas pasākums, bet vismaz ir iespējas.
Vai arī tad toč privātstundas ņemt. Tas varētu izmaksāt +/- 5 Ls/ stundā. Bet jāņem vērā, ka pēc 3 privātstundām to Titānika dziesmiņu diez vai varēsi jau nospēlēt.
Visu var, ja ir muzikālā dzirde un liela vēlēšanās. ··· Klavierspēles apmācība: Klavierspēles apgūšana lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu