Gleznošana

Gleznošana - jautājumi un diskusijas

Akrila krāsas negrib šķist ūdenī, rodas kunkuļi (gleznošanai) (5)
Tā ir. Man ir lētās El Greco akrila krāsas, bet esmu galīgi nomocījies - no tūbiņās iznāk biezs tārps, kad mēģinu liet virsū ūdeni, tad metas kunkuļi. Protams, kārtīgi maisot var dabūt kaut cik jēdzīgu krāsu, bet ...
Jā, māksliniekiem ir īpaša viltība - izjūta. Gribētos tev ieteikt, likt krāsas malā un sākt zīmēt ar ogli. Bet atkal sāktos jautājumu kā labāk ar ogles zīmulu, presēto, nepresēto ogli. Netērē naudu pērkot krāsas un ekspermentējot. Apmeklē par to naudu, kādu mākslinieku studiju. Nez, man ir Louvre akrila krāsas - nav nekādu kunkuļu, ļoti labi šķīst ūdenī. Varbūt Tavējās tās nešķīstošās ir jau pārāk ilgi stāvējušas....piem., veikalā pirms nopirkšanas. Nu ko darīt - neškit ūdenī tik labi kā akvareles krasas - jāmaisā : mākslinieka trud kropotliv. Vai esi informēts, ka ir dažnedažādi kuri, kur pieredzējuši (vai mazāk pieredzējuši, pat zināmi) mākslinieki/pasniedzēji Tev visu ierādīs, palīdzēs, bonusā būs vēl citi dalībnieki- varbūt sapazīsies un sakārtosi galvu, dzīvi, ķermeni.
Lai Tev veicas. Gleznošana ir ļoti labs terapijas veids.
Esi pacietīgs un neklausies tādās švilpastēs, kā SĪKĀ16! Izšķīdini katru krāsu atsevišķi mehāniski, sildot vai kā un salej mazizmēra trauciņos ar aizdari. Tie var būt zāļu iepakojums, bet vēl labāk pārtikas mazizmēra stikla trauciņos no īkriem utt. Neatkāpies no nodomiem, jo pēc kara mākslinieki gleznoja teju bez krāsām - visu izšķir izdoma. Jo ierobežotāki apstākļi, jo lielākas atklāsmes : ) ··· Gleznošana: Akrila krāsas negrib šķist ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Jūsu iespaidi par akrila krāsu glezniecību? (6)
Esmu nolēmis nedaudz pievērsties akrila krāsu glezniecībai. Praktiskās lietas lasu grāmatās, internetā, youtube, bet vienkārši gribētos dzirdēt pieredzi - kas patika, kas nepatika visā tajā procesā, no kā varbūt vajag ...
Guaša kā guaša - visi esam bērnībā ķēpājušies. Prakses jautājums radīt ko acij tīkamu. Salīdzinājumā ar guaša krāsu - labāk klājas, lēnāk žust (tas noder, ja jāklāj lieli laukumi), mitrā gaisā atkal nepaliek mīksta un nesmērē. Cik atminu, akrila pirmsaakumos vieniigaa ruupe bija - vai shedevrs buus taads pats izcils maakslas darbs peec simtiem gadu, kad to veeros un teerees miljonus naakamaas paaudzes:) Pagaidaam veel atbildes uz to nav, jo nav pagaajushi ij ne 50 gadi! spēlējos ar akrilu jau drīz būs divi gadi. Ļoti patīk. Atšķirība no guaša - kad izžūst, tad ar iepriekšējo krāsas klājumu vairs nesajaucas, neveidojas "dubļi". Var variēt - vai strādāt ar vēl mitru iepriekšējo krāsas kārtu, vai ļaut iepriekšējai kārtai nožūt. labi sadzīvo ar tekstūrām. Var eksperimentēt ar dažāda biezuma krāsām. Gleznojot uz papīra - gadu senas gleznas pārklājas ar tādu kā baltu patinu, ko gan viegli var ar sausu lupatiņu notīrīt. Atšķirībā no eļļas krāsām - atšķaida ar ūdeni, nav nekādas smakas vai smaržas.Lai veicas! Ja jau eļļa un guašs patīk labāk, tad jau arī akrils patiks. :D Akvarelis un pastelis ir vairāk tiem, kas grib gleznot «vieglu dzeju», eļļa, akrils, guašs utt. - tiem, kam patīk «smaga proza».
Es personīgi, protams, esmu «izvarojusi» arī akvareļa krāsas un pasteļa krītiņus, taisot ar tiem «smagas» bildes.
··· Gleznošana: Jūsu iespaidi par akrila ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Akvareļi - otas, krāsa, papīrs (11)
Pēdēja laikā esmu sācis par to interesēties un gribētu pašam pamēģināt. Bet gribētu lietot profesionālos rīkus - īstas otas, krāsas un papīru? Kaut kur Latvija var to dabūt (vai arī jameklē internetā). Kā atšķiras ...
kam nav talanta, tam arī profesionāļu rīki nelīdzēs. Talantīgs cilvēks arī "skolas laika briesmīgos rīkus" pratīs pielietot, lai ir rezultāts... Cilvēk.. iesit meklētājā mākslas veikali un dabūsi profesionālo aparatūru. Tikai iesācējam tas nu pavisam nav vajadzīgs - tie paši "skolēnu rīki", kas mūsdienās ir diezgan kvalitatīvi un pieejami daudzveidīgi, būs pilnībā pietiekami. Ja gribās kaut ko nopietnu sākt darīt, tad vajag norīt lepnuma krupi un aiziet uz kādiem sagatavošanas kursiem vai privātstundas pie kāda pratēja. Akvarelis ir pati sarežģītākā no gleznošanas tehnikām. Nekāda vērošana nelīdz! Jāstrādā. Un skolotājs vajadzīgs nevsi modes pēc, bet- lai kaut ko varētu izdarīt daudz maz sakarīgi. ...pa priekšu jau gan paprovet vaidzetu ar to pašu kas jau ir- mok pekšņais, tik par pekšni ar pazud....jega no dārgām pindzelem, ja nav pati sajega, kā tās pielietot! :D Ideja par krutaam otaam liidzinaas iedomai, ka pietiek iegaadaaties Steinway, lai, apejot etiides, strauji tuvotos, piemeeram, Lista liimenim. ··· Gleznošana: Akvareļi - otas, krāsa, ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Gleznošanas kursi (17)
Varbūt kāds var ieteikt patiešām kvalitatīvus gleznošanas kursus Rīgā iesācējiem?
Paniteresējies Mākslas akadēmijā, kurš no tagadējiem pasniedzējiem tādus organizē:) Alises Rozes Dizaina Studijā dažādi kursi sākot no gleznošanas, zīmēšanas beidzot ar foto, video un dažādiem dizaina kursiem. Sīkāk vari apskatīt www.arstudio.lv Te kadā tēmā vibrēja niks `VIZUAALAAmaaksla`.
Iekontaktē, moš noder.
Paldies, DATUMA kungs par pieteikumu:)

Tiešām, varu nodrošināt labus, kvalitatīvus pakalpojumus.

No 3-100, un dažādās disciplīnās-
klasiskās (kā šajā gadījumā )un modernās.
Vizuālās un lietišķās.
Relaksējošās un izglītojošās:))))
Fragariai pašai gribas gleznot vai meklē tuviniekiem? ··· Gleznošana: Gleznošanas kursi lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Naturālisms glezniecībā . (16)
Te apgrozās visādi ļaudis, varbūt kāds var man nosaukt kādu gleznotāju, kura darbiem raksturīgs naturālisms.
Rembrants. Bidstrups. Man patīk Antonio Pedretti.
Arī mūsu pašu Rozentālam un Purvītim ir izcili darbi.
Rembrants Harmenszons van Reins (nīderlandiešu: Rembrandt Harmenszoon van Rijn), bieži pazīstams saīsināti kā Rembrants.

Gūgle.lv(c)
http://www.visual-arts-cork.com/history-of-art/naturalism.htm

uzvārdi tur arī ir.
··· Gleznošana: Naturālisms glezniecībā . lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Gleznošanas kursi (9)
Gleznošanas kursi/nodarbības!? Kur tādi Rīgas centrā notiek!? gribu iemācīties ar elļas krāsām zīmēt :))
Ar ellas krasam nezime, bet gan glezno:))
Studija "Pedants" man ir zinama, bet labak tomer parunat ar kadu makslinieku vai aiziet uz sagatavosanas kursiem kada maksalas skola.
Zinu, ka VEF Kultūras pilī bija labi kursi pirms pāris gadiem. Šobrīd neesmu lietas kursā, bet vari tur painteresēties. Kādreiz Mākslas akadēmija rīkoja sagatavošanas kursus, kā tagad nezinu. Var sarunāt ar pasniedzēju un padarboties jebkurā Tautas mākslas studijā, kurās glezno neprofesionāli mākslinieki. Tādas darbojas VEF kultūras pilī, kultūras namā "Ziemeļblāzma", Mazajā Ģildē u.c. ieksh Makslas akademijas ir sagatavoshanas kursi kas ilgst triis gadus! Iesaku www.perskis.com tur atradīsi kontaktus. ··· Gleznošana: Gleznošanas kursi lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kur meklēt gleznotāju sienas apgleznošanai (14)
Ir radusies doma izrotāt sienu ar kādu dabas skatu. Negribas līmēt foto tapetes vairāku iemeslu dēļ,kurus tagad nepārcilāšu. Arī trula apzīmēšana neinteresē,to varētu tad pats,vai jaunajiem palūgt. Gribas ko ...
Domāju, ka ir vērts apmeklēt mākslas galerijas un saprast, kura gleznotāja stils pašam patīk. Gleznotāji sienas neizrotā-pameklē puišeļus... :) Mākslas akademijā. Sameklē jaunos māksliniekus. Varētu būt arī labs diplomprojekts, piemēram. Jauniešiem galvas ģenerē jebkādas delverības. Un idejas, tiešām, ir apdomas vērtas :)
Nu, es darītu tā :)
Uztaisīs tādu grafiti ...... Ir taada lapa latart.lv ,tajaa dazaadi maakslinieki piedaavaa savus darbus,ir kontakttelefoni un ja patiik kaads stils-var piezvaniit un visu sarunaat.Es taa izdariiju un esmu loti apmierinaata. ··· Gleznošana: Kur meklēt gleznotāju sienas ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Akvareļu krāsu tehnika (7)
Jautājums sekojošs - Kur Rīgā var iegādāties sakarīgu grāmatu, kas uzskatāmi no A līdz Z attaino akvareļu krāsu tehniku un knifus? Vēlams - Angļu un Vācu valodās
bija kādreiz rozes grāmatnīvcā-makslas vai mācību literatūras sadaļā.
aksāja ap 45 ls.bija pietiekami laba.
Ir arī mazākas un mazliet letākas-ar paskaidrojumiem un bīldēm.
Ir arī skolām domātas-latviski--nemaz nav sliktas.
Pameklē šeit http://www.kriso.lv/

Atved uz mājam, ļoti ērti ;)
Arī agrāk domāju, ka var iemācīties pēc grāmatām - skuju, nekas nav labāks par mācību stundām pie māksliniekiem! Papēti "Uzlēcošās Saules zemes" akvareļus un sapratīsi kas un kā. Pieļauju, ka šie akvareļi ir gleznoti "pa sauso" t.i. gandrīz uz sausa papīra, izzīmējot katru detaļu. Jaa es arii Jaanii Rozee sapirkos kaadu laiku atpakal graamatas.... meklee tur ··· Gleznošana: Akvareļu krāsu tehnika lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu