Dzija

dzija foto attēls

Dzija - jautājumi un diskusijas

Kur pirkt gublāna dziju? (3)
Kur nopirkt par normālu cenu līdz 10 eiro kg lielās spolēs gublāna dziju
Veikalos "Adele".Rīgā ir Ģertrūdes un Miera ielās, citur var paskatīties mājas lapā. Matīsa ielā ir, Ģertrūdes ari. Ogres trikotaazhas veikalos (piem. Berga bazaaraa rajonaa) paardoshanaa ir dzijas lielaas spolees...cenu neatceros, bet Ogres veikal savaa buutiibaa nav daargs. ··· Dzija: Kur pirkt gublāna dziju? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
http://www.latviancrafts.lv/shop/category/my-mountain-out-there-out-wear/ www.atstaro.lv www.dzijaskamolini.lv/atstarojosie/ Šajā veikalā bija Mazā Pils iela 6, Rīga ··· Dzija: Kur nopirkt sudraba krāsas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Balināta nav tik silta. Un dabīga jau skaistāka. Ja nu briesmīgi vajag - balinātājs. ··· Dzija: Kā izbalināt vilnas dziju? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Pirmo reizi dzirdu, ka arī kaķa pavilnu izmanto rokdarbos.....

Bet, ja šādu lietu praktizē, tad visticamāk, ka lielai atšķirībai no suņu vilnas vērpšanas tehnoloģijas nevajadzētu būt! :)
Vienreiz Animal Planet radija sievieti no ASV ,kura no savu balto angoras kakenisu vilnas komercialiem merkiem adija cimdinus,zekites,sallites.
Vismaz TV ekrana izskatijas dievigi skaisti.Tik balti,pukaini,gaisigi..Un no pasutijumiem vina nevareja ne atkauties.
Ja es macetu verpt vai vismaz adit,tad mana kakene jau sen butu partapusi par sfinksu.:)
Vajadzīgs vērpjamais ratiņš,gana stiprs diegs ap ko vērpj vilnu un pati vilna.Un tad jāsāk strādāt-darbs māca darītāju. ··· Dzija: Kur var iemācīties vērpt dziju... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Lauku dzija (21)
Meklēju kur Latvijā vēl joprojām ražo "lauku dziju", tādu asu, raupju, kura kož. No tādas mana vecmāmiņa adīja biezas vīriešu zeķes ko vilkt zābakos uz lauka vai medībās un arī darba dūraiņus. Vai varat palīdzēt atrast?
Centrāltirgū.Tur gan neražo,tikai tirgo. Takš, neatceros, kā to iestādījumu sauc, bet varu aprakstīt, kur :)
Bet, sitmanost, neatceros, vai tur ir tieši adāmā dzija, bet kārtīgi vilnas diegi (ko izmanto aušanai) ir, kārstu vilnu arī var nopirkt, tad dzijai vajadzētu būt.
Bruņinieku ielas tālais gals pie Valmieras ielas. Braucot no Stacijas puses pa Valmieras ielu, jānogriežas pa labi. Apm. pēc 50-70 m atkal pa labi tas veikaliņš ir. Dievsodgodavārds, neatceros, kā sauc :)
Bruņenieki 106 - Latvijas-Zviedrijas kopuzņēmuma Klipan-Saule firmas veikals. Dzija smalki, kvalitatīvi sagatavoti. nopērkami fasējumā 100g, ir arī lielas spolēs, dažādās krāsās.
Vēl Latvijā ražo vilnas dzijas Limbažu tīne un Pāces dzirnavās.
Limbažu Tīnes dziju redzēju Zvaigzne ABC veikalos, Vecrīgā. asu un raupju - kura kož varēsi vien tirgū nopirkt pie tām tantiņām kuras pašas vēl vērpj:)) Veikalā tā jau ir apstrādata. ··· Dzija: Lauku dzija lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu