Deju kursi

Deju kursi - jautājumi un diskusijas

Dejas, dejas... (15)
Esmu nolemis pashizglitoties un veltit kadu laiku deju studijam. Velos lugt zinoshu cilveku ieteikumus - kadu deju stilu izveleties (melna bilde shobrid) - redzu dazadus nosaukumus, argentinas tango, balles dejas, salsa, un vel un vel.. ...
Atšķirību var saprast, noskatoties video i-netā. Tad nu izvēlies, kas tavai personībai ir vispiemērotākais. Vēl padomā - cik bieži tādu argentīnas tango būs iespēja dejot un cik potenciālās deju partneres to pratīs. Par tango paklusēšu. Salsu var izdejoties deju vakaros, bet nu balles dejas ( valsīti ), man jau šķiet, ka ir jāprot katram sevis cienošam personāžam. Bet nu piekritīšu aukstāk rakstītam, ka galvenais jāsaprot ko pašam gribās un ko biežāk izmantos dzīvē. Var jau saakt ar valsi, tas vienmeer modereees.
Visas dejas ir feinas. Vajag pameeginaat, tad jau jutiisi, kas tev piemeerots, kaa ar ritma izjuutu utt. Galvenais nekautreeties un ljauties dejai.
Es domāju ka vislabāk izvēleties vēderdejas. Pieņemšu, ka Saldaa_Brunete ne tikai augstāk ir rakstījusi, bet arī aukstāk.. :D :D :D ··· Deju kursi: Dejas, dejas... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Tango divās nedēļās (15)
Vai divu nedēļu laikā var iemācīties labi dejot... teiksim...tango...?
nē, nevar. ne tikai labi nevar, bet arī pamatsoļus nevar.

NLO viedoklis vispār "nogāž", tagad skaidrs, ka viņa prātā deja un sekss ir ar vienlīdzības zīmi. žēl, vecīt, daudz prieka esi zaudējis sava tizlā uzskata dēļ.

P.S. pie seksa tikt - tam nepieciešamas vien dažas stundas un skaļi pateikta vēlme. kas nekad nekorelējas ar deju.
NLO you made my day :D
Nu tad pārpildītā autobusā arī var dabūt seksu...
Bet vai tango var iemācīties tik ātri? Nu ar elektrošoka un pātagas palīdzību lāči nedēļas laikā ar motociklu iemāca braukt, bet vai viņš ievēros zīmes un citus satiksmes dalībniekus?
Varbūt labāk paliec pie polkas?
Dejot var iemācīties, bet labi dejot nevar iemācīties divās nedēļās. Tango - tas ir dzīvesveids, tā būtu precīzāk. Veiksmi un vieglu soli dejā! No nulles (nekad nav dejotas klasiskās un/vai tautas dejas) laikam nevarēs. Ja jau dejo (valsi, polku) un neslikti, tad mācīšanās vaina. Pēc 2 nedēļām uz konkursu būs par ātru, bet ballē izrādīties bez problēmām. Kāpēc tukšā baseinā? Ir www.youtube.com
Paņem kaimiņu Vili, attiecīgi atalgojot ar 0.7, tikai nedod pirms nodarbības, jo tad nāksies būt vadītājai.
Iedvesmai pirms tam kopā noskatieties filmu "Pēdējais tango Parīzē", un skat... varbūt viss nokārtosies, pat dejot nevajadzēs.
··· Deju kursi: Tango divās nedēļās lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Vai vasarā notiek deju kursi? (3)
Interesē balles deju apguve? Vēlamie mēneši ir jūlijs un augusts. Parasti visi kursi notiek rudens, ziemas un pavasara mēnešos, bet man der tikai vasara.
Vasarā tiešām ir švaki :) Lielākā daļa orientējas uz nometnēm, meistarklasēm un vienreizējiem pasākumiem.
Par balles dejām konkrēti nezinu, neesmu pētījis, gan kāds cits uzrakstīs :) LindyHop vasarā grupu nav, Salsai var atrast, bet jārēķinās, ka grupas būs mazākas kā sezonā. Bačata arī pašvaki, man šķiet, ka Tango pavisam nesen redzēju iesācēju uzņemšanu.
Ak pareizi, privātstundas noteikti nebūtuproblēma - lielākā daļa pasniedzēju ir pusbrīvi, jo regulāras grupas savākt grūti. Es noteikti apsvērtu tādu iespēju :) ··· Deju kursi: Vai vasarā notiek deju kursi? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Deju kursi Rīgā iesācējiem (18)
Kur Rīgā māca iesācējiem dejot? Vecuma kategorijā 20-30. Nu un lai par deju partnerēm nav jākaujas. Ir doma par salsu vai tās derivatīviem, varbūt balles dejas.
Es gāju uz DanceStar,man patika,pasniedzēji ļoti jauki,vari izmēģināt dažādas dejas! Apģērbam jābūt ērtam, lai viegli var kustēties. Par apaviem - jābūt slīdošiem. Salsā puišiem iesaka tās pašas češkas. Kad tās nodilst, var piemeklēt ko izturīgāku. Kā tur ir ar vecumiem? Jaunatne vien, jeb ir arī "veco ļaužu" grupas? Par Ritmo de salsa es arī piekrītu. Tur gan ir mazākas grupas un bieži meiteņu ir stipri vairāk nekā puišu. Bet priekš puišiem jau tas ir OK.:)
Bailarico arī ir forši pasniedzēji, paši pa ballītēm daudz tusē.
Bet par StudioX1 - nez, man liekas, ka tur ir krietni nedraudzīgākas cenas. Bizness...
vispār es iesaku tiešām internetā izpētīt piedāvājumu (salsaparty.lv, salsariga.lv), pastaigāt uz pirmajām bezmaksas nodarbībām vairākās skolās un tad izlemt, kur pašam labāk patīk.:)
Salsu, bačatu vari iet mācīties uz vivalasalsa.lv Tur, cik zinu, ir lielas grupas un meiteņu daudz.
Ja gribi balles dejas, tad jau gan partnere vispirms jāsameklē. Kaut gan ir skolas, kur partneres iesācējiem piemeklē. Manieres gan neiesaku...
··· Deju kursi: Deju kursi Rīgā iesācējiem lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Interesanti, ar ko tad tu pēc tam dejosi, kad būsi iemacījusies - viena pati vai ar to pasniedzēju? http://www.sdkmario.lv/deju-kursi ··· Deju kursi: Iesakiet lūdzu deju ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Salsas deju kursi. (8)
Vai ir kādas atsauksmes vai ieteikumi kurp doties apgūt Salsas deju soļus? Piedāvājums internetā ir tik plašs, ka izvēlēties pat grūti.
no savas puses varu pastastit par Ritmo de salsa ,atrodas Dzirnavu iela,jauka patikama deju skola,bez liekiem pribambasiem,kolektivs mazs ,bet forss,pasniedzeji uzjautrinosi,maksa ap 24 ls ,pats tur eju dejot salsu un bacatu,mainit skolu negribas,ir Bailarico skola,lidziga ka si,ja gribi but megakruta tad Vecriga ir X1 studija,tipa baigi laba,neesmu bijis un negribu,ta ka 70% atnak nevis lai iemacitos ,bet tapec,ka tas skaitas kruta,tad labak iet tur kur sakarigaka tauta :) Esmu mācījusies salsu kādās 4 deju skolās vismaz un par Studio X1, kas ir Vecrīgā neko sliktu nevaru teikt :) Jā, viņi spēlē uz to, ka esot "kruta", bet arī pasniedzēji tur ir labi - piemēram, Kubas salsu mācīties pie īsta kubieša katru dienu vis nesanāk (kaut gan - nu jau sanāk, jo tur ir veseli divi kubiešu pasniedzēji) :)
No savas pieredzes varu teikt - aizej uz bezmaksas iepazīšanās nodarbībām, lai redzētu, kādi pasniedzēji, kāda stila nodarbības piedāvā (jo salsai vien jau vismaz 3 stili, ko Latvijā dejo), un tad jau skaties, vai rodas dziļāka interese.
Par Ritmo de Salsa un Bailarico neesmu sajūsmā, bet varbūt tāpēc, ka mani pārāk nesaista LA un NY salsa, jo pati daudz labāk dejoju Kubas stila salsu :)
nu ja sodien tur bus viena zale jauninie,tur ik pa laikam tadus organize,bet ja aiziesi citu dienu ,neko nezaudesi,tur tempi nav lieli:) Varu ieteikt Bailarico, pati tur eju, ļoti patīk Ritmo de salsa man arī patika gan pasniedzēji, gan atmosfēra, bet liels mīnuss bija tas, ka meiteņu bija krietni vairāk par puišiem, līdz ar to bieži bija jādejo vienai. :(
Izvēlējos Viva la salsa - tur grupas krietni lielākas un proporcija krietni labāka. :)
··· Deju kursi: Salsas deju kursi. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur iemācīties dejas, kuras nepieciešamas zaļumballēm? (9)
Kas jāprot, lai nebūtu kauns, kā apgūt?
Iemācīties var tikai pašā zaļumballēs! Uz priekšu! Kaunu pie malas, pēc pulkstenis diviem naktī neviens neskatās uz citu deju soļiem. Kādos deju kursos, iemācīsies dejot pamatsoļus un tad jau pats varēsi improvizēt. Mēs jaunībā uz zaļumballēm gājām šnabi dzert un izkauties. Vai tad tagad kas ir mainījies?:D:D:D Zaļumballes taču nav dejošanai.Galvenais sameklēt pāri ar ko doties zaļumos:)) ar polku un galopu pilnīgi pietiek, ja vietas tā pamazāk, vērts apgūt lēno valsi :D ··· Deju kursi: Kur iemācīties dejas, kuras ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu