Begonijas

begonijas foto attēls

Begonijas - jautājumi un diskusijas

Begonijas zied ārā decembrī (3)
Jau decembris, bet begonijas āra zied loti krāšņi, ko darīt? Ienesām istabā vai tā bija laba doma.
Mīnusus neizturēs. Kāds gan brīnums, ja zeme vēl nav sasalusi.?! Nav tāds nostāsts par Begonijām vien ...
Bet ja jau gribat pasaudzēt tās, tad labi vien ir, ka ienesāt siltā telpā.
Es jau kad savas "noliku gulēt". Lai atpūšas un gaida pavasari. ··· Begonijas: Begonijas zied ārā decembrī lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Vispār jau jautājums bija kā ieziemot āra (nevis ārā ;) ) begoniju. Ieziemot to vajag tāpat kā dālijas un kannas, izroc, ieliec kastē ar skaidām un uz pagrabu vai garāžu. Pavasarī begonijas jāsāk laicīgi modināt (ja pareizi atceros bija februāra visus vai marta sākums) tad arī normālos laikos zied un nav nekādu problēmu. No savas pieredzes zinu, ka var pārziemināt arī begoniju, bet tā nākošajā gadā lēni dīgs un būs ilgi jāgaida uzziedam. Lai iezieminātu, neizrauts sīpols jāapber ar kūdras kalniņu. Augšanas vietā nedrīkst krāties ūdens. Februārī jau jāsāk modināt, martā par vēlu. Nekā!
Begonijsa LV apstākļos ārā nepārziemo.
Kā tad...īpaši tas palīdzes tādā ziemā, kā pagājušo gadu.....15 un nav sniega.
tad jau palmas arii var ieziemināt, tā pat dara, tikai jēhga praktiskā tam maz, kā jau proefesionāle paskaidroja!
··· Begonijas: Kā ieziemot āra begoniju? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Begonijas kalst (9)
Begoniju stādam kalst lapojums, karoče nīkst augs nost.Veicot "operāciju" atklājās ka kātu iekšienē brūns dzīslojums.Kas tas varētu būt? Tārpa bojājums vai kas cits???
pukites jau reizi,pa reizei ta kā būtu ari jāpalaista:),tad nekaltīs... puķites ,reizi pa reizei, ta kā derētu aplaistīt,tad nekaltis:) Roc aaraa un iestaadi ko citu, Begonijai nav lemts Iespeejams paarlaistiiji varbuut augs ir bijis pakljauts uroterapijai uz jaanjiem? ··· Begonijas: Begonijas kalst lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Begonija (2)
Begonija - ar kādiem līdzekļiem ieteiksiet laistīt?
Pavasarii pukjeem vajadzeetu kaadu vitamiinu devu...Paardodaas taads shkjidrums "VITA" pukjeem patiik!!! Patiik vai nepatiik, es kaa skolots mazliet ar agronomiskaam zinaashanaam, tad varu teikt, nav jau svariigi, kas par meeslojumu, bet galvenais ir sabalanseets bariibas vielu maisijums un pie tam konkreetajai augsnej. Tas taa par hektaariem, bet vienai pukjei jau var arii ar VITO nav ne vainas. Neies tak taisiiit analiizes, vai ne? :) ··· Begonijas: Begonija lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu