Adventes vainags

Adventes vainags foto attēls

Adventes vainags - jautājumi un diskusijas

Kads ir Jūsu šī gada Adventes vainags? (15)
Viskaistākā rota - pašas gatavota. Pirmā advente nav iedomājama bez svecītes iededzināšana adventes vainagā. Šī gada advente protams būs citāda un tomēr ar katras svecītes iedegšanu mēs gaidām brīdi, kad gaisma uzvarēs tumsu. Kādas ir Jūsu...
kad tika ieviesta Latvija šī tradīcija? Netieku gudra. Vecmammas bija ļoti ticīgas, bet tādu vainagu ar 4-ām svecītēm neatceros. Nav man vainaga, nezinu, ar ko šī gada adventei vajadzētu būt citādākai ( ja nu vienīgi tā būtu mana pēdējā advente zemes virsū, tak nepiemeklēs tāda laime) nepersonificēju dabas parādības... Man kaut kāds aizpērnais - jau smiltis birst. Bet galvenais, lai meitai patīk. Rozā :D Kas ir Ziemassvētki patērētāju sabiedrībai, kam Dievs ir nauda, iepirkšanās ir liturģija, bet lielveikals - templis? Netieku gudrs, tas advents ir pie baznīC pietaisīts, vai tas vainags nāk no to pagān darīšan? ··· Adventes vainags: Kads ir Jūsu šī gada Adventes... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Adventes vainags (32)
Ko domājat par šādu dekoru? Vai jums tas jau rotā mājas? Ja jā-vai gatavojāt paši?
Par depresīvu to dzīves periodu nenosauktu. Bija vairāki bonusi tam dzīvesveidam... Tik tas, ka es par to dzīvesvietu nedomāju ar māju sajūtu. Man tā bija vieta, kur nolikt mantas, pārnakšņot... ne mājas. Ir tā sajūta, kad dzīvo pie citiem, ka "nedrīkst apaugt ar mantām" jo esi uz koferiem. Un tas, ka īrētā dzīvesvietā- cilvēks ir uz koferiem, ka vienmēr ir jābūt plānam B, ja nu kas... Tas nomāc to asociāciju ar māju sajūtu.

Kāpēc lai nemazgātos?
Ir mājās - pašgatavots :) Nu, un priekš kam, sveces es dedzinu tāpat un vāzē salikt kādus egles, priedes vai īves zarus arī varu tāpat :) Man ir skaists kadiķu adventes vainags,pašgatavots,tikai rokas pamatīgi sadurstītas,jo kadiķi nežēlīgi asi. Kad dzīvoju svešā dzīvoklī (īrētā) tad man neprasījās ne vainagi, ne egles. Kopš esmu savās mājās- vajag visu pēc kārtas, kas padara dzīvesvietu mājīgāku. Man pat ārdurvis rotā skuju vainags.
Par cik man arī ir bērns, tad mums vēl ir adventes kalendārs. Rūķis nāk katru rītu ar zvanu skaņām.
Ir, kas sapirksts, ir ko esmu pati veidojusi. Tam nepiešķiru lielu nozīmi. Galvenais, lai ir ideja un svētku noskaņojums.
··· Adventes vainags: Adventes vainags lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu