Adīšana

adīšana foto attēls

Adīšana - jautājumi un diskusijas

Kur atrast adīšanas musturi? (11)
Meklēju adīšanas musturi kas izskatās kā zvīņas (sāniski), kur tādu meklēt?
Youtube, ar visām meistarklasēm... Pinterest-- tur visa kā ir miljoniem. Googlē taču var atrast visādas rokdarbu lapas. Anufrij, tu arī gribi iemācīties adīt to musturi? :D Zvīņas sāniski..t.i. kā❓❓❓ https://www.youtube.com/watch?v=PgTO3D-Tp8s---apmēram tā, vismaz viens no variantiem ··· Adīšana: Kur atrast adīšanas musturi? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Koronas adījumi vai tamborējumi (ar pušķīšiem) - vai tas ir sarežgīti? (15)
Es jūtu nepieciešamību pēc adītām vai tamporētām Covid19 vīrusa bumbiņām ar visiem pušķīšiem - aptuveni 4-6 cm diametrā, dažādās krāsās. Pušķīši varētu būt izaicinājumi, jo tie nav vienkārši diedziņi, bet tādas kā adītas vai tamborētas...
Kad runcim nav ko darīt, viņš... Ko nu māžojies ar vīrusiņiem:D uztamborē labāk pincīšus var arī ar pušķīšiem!mja,,daži liekas jūdzas nost ar to kroņa vīrusu ka nu grib gan pie ausēm gan zvaniem karināt! Ja mācētu adīt vai tamborēt zinātu, ka nav grūti un šādas tēmas nebūtu. Uztamborēt bumbu nav nekādu problēmu, tās naglas gan būtu sarežģītāk pievienot, bet kopumā doma muļķīga! Uztamborēt, lai iznīcinātu - tādu rituālu es vēl saprastu, bet nēsāt līdzi - tas nebūtu uz labu. ··· Adīšana: Koronas adījumi vai tamborējumi... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kā uzadīt lelli? (1)
Varbūt kāda zina kā var uzadīt lelli??
Pajautā tantei googlei: "Knitted Dolls" patterns ··· Adīšana: Kā uzadīt lelli? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kur smelties idejas adīšanai iesācējiem? (8)
Kur var smelties idejas adīšanai- iesācējam. Tā pat puķītes un citus dekoriņus apģērbiem. adresi www.musturs.lv zinu.
www.adijumi.lv Ja kaut vienu darbiņu pabeidzi, vairs neskaities pie iesācējiem. :) google meklētājā iemetot => knitting vai вязание resursu internetā parādās nejēgā daudz. neko konkrētu gan ieteikt nevaru, tādas interesantākas idejas vienuviet neesmu atradusi un pašai vairāk šobrīd interesē freeform knitting. Elementāri! Ieraksti googles meklēšanā adīšanu, vai knitting! No lielā saraksta varēsi izvēlēties sev interesējošo. http://www.gudrungudrun.com ··· Adīšana: Kur smelties idejas adīšanai... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Uzņēmuma vadības stils (22)
Kādai, jūsuprāt, jābūt cilvēka personībai, spējām, komandai (u.c. faktoriem) lai veiksmīgi vadītu uzņēmumu demokrātiski un autoritatīvi?
pirmkārt godīgam,nekad nekliegt,vienmēr būt smaidīgam un laipnam....bija man reiz tāds šefiņš...un bija super kolektīvs tajos 90 gados,bet vēl tagad uz viņa dzimeni cenšamies savākties visi 18 cilvēki.Tādam jābūt priekšniekam. demokrātiski un autoritatīvi nemēdz būt, kāds stils tomēr dominē......kas pēc būtības skalda un valda, demokrātiskam ir būt grūti protams, skaidri formulēts mērķis, pietiekoša elastība tā sasniegšanā, darbinieku motivēšana Kaadaam speejaam? - ņuhs, čujs un poņa! :-) Nu, piemeeraam ““Viada““ - jau gandriiz kopsh 90-tajiem sieviete vada:) ··· Adīšana: Uzņēmuma vadības stils lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kā aizvadīt ūdeni no pagraba ? (11)
Stipra lietus un kušanas laikā (kā šobrīd) pagrabā caur grīdu sūcas ūdens. Vai zem grīdas ieraktas drenāžas caurules uzņems to ūdeni lai pa tām to novadītu uz zemāku vietu ?
Vienkāršākā metode, pagraba grīdā neliela aka un sūknis ar pludiņu...gruntsūdeņiem ceļoties sūknis nostrādā un aizpumpē ūdeni kanalizācija vai kādā grāvī. Nohidroizolēt to vainu būs sarežģīti. Var pamēģināt injekcijas, bet tas pa dārgo. nu jau par vēlu ap māju likt drenāžu, būvbedri bij jānodrenē pirms pamatu likšanas.
tagad var atrakt pamatus un pa perimetru salikt drenas un kaut kur parakties zem pamata, izkalt pagraba grīdu un ielīkot 30 cm zem grīdas drenu kolektoru
Tas viss strādās, ja būs uz kaut kurieni notece (kritums), ja nāv krituma, skatīk augstāk ideju par savācējaku, tik ar aku uzmanīgi, ieliksi vieglu (plastmasa mucu vai metāla), tukšai esot gruntsūdeņi viņu izcels no zemes pagrabā
Ja iespejas dažādi varianti,iepeja noteku, kur notek uđens! ar sukni izsuknet
tad hidroizolacija-,cik var no arpuses,tad no ieksas

nez vai zem pamatiem liek drenazas caur.
varbūt noder >

http://abc.lv/?article=pagraba_hidroizolacija

http://www.saimnieks.lv/Tehnika/4320
··· Adīšana: Kā aizvadīt ūdeni no pagraba ? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Lauku dzija (21)
Meklēju kur Latvijā vēl joprojām ražo "lauku dziju", tādu asu, raupju, kura kož. No tādas mana vecmāmiņa adīja biezas vīriešu zeķes ko vilkt zābakos uz lauka vai medībās un arī darba dūraiņus. Vai varat palīdzēt atrast?
Centrāltirgū.Tur gan neražo,tikai tirgo. Takš, neatceros, kā to iestādījumu sauc, bet varu aprakstīt, kur :)
Bet, sitmanost, neatceros, vai tur ir tieši adāmā dzija, bet kārtīgi vilnas diegi (ko izmanto aušanai) ir, kārstu vilnu arī var nopirkt, tad dzijai vajadzētu būt.
Bruņinieku ielas tālais gals pie Valmieras ielas. Braucot no Stacijas puses pa Valmieras ielu, jānogriežas pa labi. Apm. pēc 50-70 m atkal pa labi tas veikaliņš ir. Dievsodgodavārds, neatceros, kā sauc :)
Bruņenieki 106 - Latvijas-Zviedrijas kopuzņēmuma Klipan-Saule firmas veikals. Dzija smalki, kvalitatīvi sagatavoti. nopērkami fasējumā 100g, ir arī lielas spolēs, dažādās krāsās.
Vēl Latvijā ražo vilnas dzijas Limbažu tīne un Pāces dzirnavās.
Limbažu Tīnes dziju redzēju Zvaigzne ABC veikalos, Vecrīgā. asu un raupju - kura kož varēsi vien tirgū nopirkt pie tām tantiņām kuras pašas vēl vērpj:)) Veikalā tā jau ir apstrādata. ··· Adīšana: Lauku dzija lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kur pasūtīt adītu džemperi? (9)
kur var pasūtīt džemperi ar rokām adītu? Pati neadīšu,nemaz neiesakiet:)
Ir adīšanas saloni. Ir tāds veikals Santa uz Matīsa ielas, 2.stāvā tur ir lērums dziju ,un tur var arī pie pārdevējām pasūtīt lai ko uzada. pasuuti pie taa, kas ada pamekle starp pazinjam, kas ar to nodarbojas, un paludz..
nav jau liela maksla..
/savulaik esmu adijusi pec pasutijuma/
www.musturs.lv lapā ir sadaļa FORUMS - ar dažādiem sludinājumiem, pamēģini, varbūt kāda atsauksies Tew palīdzēt..... ··· Adīšana: Kur pasūtīt adītu džemperi? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Adījumu, tamborējumu raksti internetā? (9)
Kur internetā meklējat adījumu, tamborējumu rakstus - ar tehniskajiem zīmējumiem?
http://knitting.korabel.net/uzory/ - pārsvarā adījumu raksti osinka.ru ir gan adījumu, gan tamborēšanas raksti Iesaku knittingpatterncentral.com, tur adījumu shēmu un paraugu ir tūkstošiem http://www.musturs.lv/adisanas-abc/raksti/krustoto-valdzinu-raksti/53/ Mustura forumā ir sadaļa - brīnumi Webā:) ··· Adīšana: Adījumu, tamborējumu raksti... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Hobija izvēle (37)
Jautājums, tiem, kam nopietnas aizraušanās - slidošanas, ēdienu gatavošanas, tamborēšanas u.c. neordinārākas lietas - kāpēc aizraujieties, kas ietekmējis hobija izvēli (piem. skolas darbmācības skolotājs..)?
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu