Adīšana

Adīšana - jautājumi un diskusijas

Kur atrast adīšanas musturi? (11)
Meklēju adīšanas musturi kas izskatās kā zvīņas (sāniski), kur tādu meklēt?
Youtube, ar visām meistarklasēm... Pinterest-- tur visa kā ir miljoniem. Googlē taču var atrast visādas rokdarbu lapas. Anufrij, tu arī gribi iemācīties adīt to musturi? :D Zvīņas sāniski..t.i. kā❓❓❓ https://www.youtube.com/watch?v=PgTO3D-Tp8s---apmēram tā, vismaz viens no variantiem ··· Adīšana: Kur atrast adīšanas musturi? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Koronas adījumi vai tamborējumi (ar pušķīšiem) - vai tas ir sarežgīti? (15)
Es jūtu nepieciešamību pēc adītām vai tamporētām Covid19 vīrusa bumbiņām ar visiem pušķīšiem - aptuveni 4-6 cm diametrā, dažādās krāsās. Pušķīši varētu būt izaicinājumi, jo tie nav vienkārši diedziņi, bet ...
Kad runcim nav ko darīt, viņš... Ko nu māžojies ar vīrusiņiem:D uztamborē labāk pincīšus var arī ar pušķīšiem!mja,,daži liekas jūdzas nost ar to kroņa vīrusu ka nu grib gan pie ausēm gan zvaniem karināt! Ja mācētu adīt vai tamborēt zinātu, ka nav grūti un šādas tēmas nebūtu. Uztamborēt bumbu nav nekādu problēmu, tās naglas gan būtu sarežģītāk pievienot, bet kopumā doma muļķīga! Uztamborēt, lai iznīcinātu - tādu rituālu es vēl saprastu, bet nēsāt līdzi - tas nebūtu uz labu. ··· Adīšana: Koronas adījumi vai ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kā uzadīt lelli? (1)
Varbūt kāda zina kā var uzadīt lelli??
Pajautā tantei googlei: "Knitted Dolls" patterns ··· Adīšana: Kā uzadīt lelli? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kur smelties idejas adīšanai iesācējiem? (8)
Kur var smelties idejas adīšanai- iesācējam. Tā pat puķītes un citus dekoriņus apģērbiem. adresi www.musturs.lv zinu.
www.adijumi.lv Ja kaut vienu darbiņu pabeidzi, vairs neskaities pie iesācējiem. :) google meklētājā iemetot => knitting vai вязание resursu internetā parādās nejēgā daudz. neko konkrētu gan ieteikt nevaru, tādas interesantākas idejas vienuviet neesmu atradusi un pašai vairāk šobrīd interesē freeform knitting. Elementāri! Ieraksti googles meklēšanā adīšanu, vai knitting! No lielā saraksta varēsi izvēlēties sev interesējošo. http://www.gudrungudrun.com ··· Adīšana: Kur smelties idejas adīšanai ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Uzņēmuma vadības stils (22)
Kādai, jūsuprāt, jābūt cilvēka personībai, spējām, komandai (u.c. faktoriem) lai veiksmīgi vadītu uzņēmumu demokrātiski un autoritatīvi?
pirmkārt godīgam,nekad nekliegt,vienmēr būt smaidīgam un laipnam....bija man reiz tāds šefiņš...un bija super kolektīvs tajos 90 gados,bet vēl tagad uz viņa dzimeni cenšamies savākties visi 18 cilvēki.Tādam jābūt priekšniekam. demokrātiski un autoritatīvi nemēdz būt, kāds stils tomēr dominē......kas pēc būtības skalda un valda, demokrātiskam ir būt grūti protams, skaidri formulēts mērķis, pietiekoša elastība tā sasniegšanā, darbinieku motivēšana Kaadaam speejaam? - ņuhs, čujs un poņa! :-) Nu, piemeeraam ´´Viada´´ - jau gandriiz kopsh 90-tajiem sieviete vada:) ··· Adīšana: Uzņēmuma vadības stils lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Ar ko podu stiprināt pie zemes - ar javu vai skrūvēm (dībeļiem)? (21)
Man ir sākusies poda nomaiņas sāga un kopā ar meistaru komandu cenšamies panākt kādu nebūt rezultātu. Jautajums ir - ar ko podu stiprināt pie zemes - ar javu vai skrūvēm (dībeļiem)? Laikam vislabāk būtu ar abiem diviem? ...
Sudiigs meistars, ja neriskee. :D
Paaugstinaajumu labaak kvalitatiivi uzbetoneet, nevis taisiit porno no aatraas javas. Un stiprinaat ar diibeljskruuveem (ir speciaali podu stiprinaashanai nopeerkams komplekts) bet pashu podu pie griidas nevis ar javu bet ar silikonu.
Neiedzilinoties sikumos...panem tak normalu meistaru😃, vecaja stavvada plastmasas trubas var ielaist mierigi, ja meistars nezin, ka vecaja stavvada vajag ielikt blivi, kur ielaist plastmasas trubu, nu tad sorry😃, bet izejas ari jaunajiem podiem ir tadas pasas, ka vecajiem, ta ka sekss😃 ar to paaugsginajumu ir pilnigs srots😃, vai ta LV vairs civilizetu santehniku nava😃😃😃??? Kas ir zeme? Es to domāju nopietni - tā ir grīda uz grunts vai 5.stāvā ar koka pārsegumiem?

No šeit aprakstītā ir ļoti skaidri redzams, ka kāds ir sev piesavinājies meistara nosaukumu. Sameklē normālu meistaru, kā te jau augstāk iesaka, un nebūs pašam jālien sev svešās tēmās.
Silikons ir papildus. Kaa bliiveejossh un liimeejossh. Izskatas ka ar lasiishanu un saprasshanu ir probleemas. :(
Ja meistars cirvis, nekas nebuus labi. Un tas ka cirvis ir skaidrs jau peec ieteikuma par aatri cieteejoshaas javas (visdriizaak domaata ir aatraa fliizhu liime) izmantoshanu un baileem sasist kaadu veco chuguna veidgabalu ar aamuru.
Taisi podestu, lipini javu, sedi uz poda kaa uz tronja, kaajas nokaaris...:D
Es zemē iedzītu divus metāla stieņus,piemetintu galā skrūves un būtu ok. Jā pie zemes pieskrūvēt ir grūti. ··· Adīšana: Ar ko podu stiprināt pie zemes ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kāpēc jauns plūmes stāds pēkšņi nokalst? (4)
Pirms gada stādītām plūmītēm pēkšņi nokalst lapas - vienam no kociņiem tikai 1 vadazars, otrs mazais kociņš patlaban strauji vīst Vai vaina meklējama sakņu daļā? Uz lapām un stumbra kaitēkļus nemana. Iepriekš - ...
Parasti strauju novīšanu veicina mājvaboļu kāpuri, kuri var nograuzt saknes arī ilggadīgākam kociņam/krūmiņam. Piekriitu, par maijvabolu tārpu....pavasarī "ielikuku" dažus bērziņus- visi ieauguši...izņemot vienu...joka pēc paraku- jes!...divi mošķi saknēs kūkoja! :D Manas lapu tinējs noēda. Nezinu, cik ilgi jāgaida, lai stādītu jaunas. Tā kā jau minēts iepriekšējos komentos,grauž visu kas pagadās!Nākotnē sakarā ar siltām ziemām...gaidāms lielāks vairums nešķīsteņu pieaugums... ··· Adīšana: Kāpēc jauns plūmes stāds ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Sīpolpuķu pārstādīšana. (2)
Kā pareizi saglabāt un pārstādīt dārzā ziemā izplaucētu tulpju, hiacinšu un narcišu sīpolus?
Hiacintes pēc noziedēšana un lapu nokalšanas apgiežu, sīpolus nolieku labi vēdināmā sausā nojumē un vēlā rudenī stādu. Pieļauju, ka tuplēm un narcisēm derēs šī pati shēma Tulpes un narcises nav jārok laukā un kaut kā īpaši jāglabā, to sīpoli, parasti, pārziemo zem zemes.
Tajā gadā, kad notiek pārstādīšana, sīpolus rok ārā pēc noziedēšanas un lapu nodzeltēšana (kad visu savu spēku atdevis sīpolam), saulē apžāvē, pie viena dezinficē, un rudenī stāda atpakaļ zemē, kur arī ziemo.
··· Adīšana: Sīpolpuķu pārstādīšana. lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā aizvadīt ūdeni no pagraba ? (11)
Stipra lietus un kušanas laikā (kā šobrīd) pagrabā caur grīdu sūcas ūdens. Vai zem grīdas ieraktas drenāžas caurules uzņems to ūdeni lai pa tām to novadītu uz zemāku vietu ?
Vienkāršākā metode, pagraba grīdā neliela aka un sūknis ar pludiņu...gruntsūdeņiem ceļoties sūknis nostrādā un aizpumpē ūdeni kanalizācija vai kādā grāvī. Nohidroizolēt to vainu būs sarežģīti. Var pamēģināt injekcijas, bet tas pa dārgo. nu jau par vēlu ap māju likt drenāžu, būvbedri bij jānodrenē pirms pamatu likšanas.
tagad var atrakt pamatus un pa perimetru salikt drenas un kaut kur parakties zem pamata, izkalt pagraba grīdu un ielīkot 30 cm zem grīdas drenu kolektoru
Tas viss strādās, ja būs uz kaut kurieni notece (kritums), ja nāv krituma, skatīk augstāk ideju par savācējaku, tik ar aku uzmanīgi, ieliksi vieglu (plastmasa mucu vai metāla), tukšai esot gruntsūdeņi viņu izcels no zemes pagrabā
Ja iespejas dažādi varianti,iepeja noteku, kur notek uđens! ar sukni izsuknet
tad hidroizolacija-,cik var no arpuses,tad no ieksas

nez vai zem pamatiem liek drenazas caur.
varbūt noder >

http://abc.lv/?article=pagraba_hidroizolacija

http://www.saimnieks.lv/Tehnika/4320
··· Adīšana: Kā aizvadīt ūdeni no pagraba ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā iestādīt palmas "mazulīti" Juku (2)
Lielā palmiņa iedeva mazu atvasīti bet tai nav saknītes ko darīt ? Turēt ūdenī līdz tā izdzīs sakni vai varu stādīt uzreiz zemē ?
Juka. Kad to labāk pārstādīt un ieaudzēt ar spraudeni?
Nu ja kads zin tad ar ko grieztas vietas Jukai nosmeret un kadaa veidaa piespiest visus spraudenus apsaknoties pareizi?
Jautā Decijs 2011-04-03 12:3

Šeit atbilde gatava. Patiesībā PA ir daudz jēdzīgas atbildes uz jautājumiem......ar tizleņu komentāriem vari uzlabot garastāvokli.....:):)
Mums darbā ir liela Juka. Nogriezām galotni un iestādījām. Darbu veicām jūnijā jaunā mēnesī, tā gadījās, ne speciāli. Aug gan apgrieztā Juka gan spraudenis. Ne ar ko griezuma vietu nesmērējām. ··· Adīšana: Kā iestādīt palmas ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu