Velo maršruti

Kādus(cik garus) maršrutus esat braukuši, ko varat ieteikt citiem?

Alma9    1 No Vecāķiem gar jūru līdz Gaujas ietekai jurā, bet grūti braukt, jo pludmale pie Garupes ne visai priekš velo. Tad patika aiz Tūjas, gar Meleku līci, gar jūru lauku ceļš stiepjas.

vilx      Aiz Tūjas meža ceļš gar jūru beidzās pie alām aiz bākas. Tālāk no klintīm uz Meleku līci gar jūru tas ir cits ceļš.

Asenizators    1 Var mīties kur acis rāda.

Trakmens      reko es atradu, gribēdams ko glupu uzrakstīt, ka vismaz apvidus jānorāda pa kuru gribas braukt.
http://velokarte.divritenis.lv/
bet velomaršruts, kas iet caur Andrupeni, te nav

Trakmens    1 zinot neko, varu ieteikt braukt salīdzinoši tuvu dzelzceļam - ja beidzas baterijas un vairs nevar pamīties, iet uz dzelzceļa staciju un brauc mājās ar vilcienu :)

riks086    1 Vieta, garums īsti nav svarīgi... maršrutus var atrast jebkurā vietā un laikā. Svarīgi, ar ko kopā.... :)

Blanche      jap, bija tāds hobijs,...13 gadu vecumā

kosrem      Reiz mans draugs nolēma sev ekskursiju pa Rīgas apvedceļu. Jūrmala - Baltezers. Pēc tam čortojās,- būtu labāk vagonus lādējis. Būtu mazāk nogurdinoši.
Pats jaunības dullumā no Bauskas rajona Uzvaras ar riteni uz Rīgu. nu nekas sevišķs, ja nebūtu uz pakaļējā bagāžnieka kartupeļu maiss uzsiets un uz stūres otrs maiss ar kāpostiem, burkāniem, bietēm un citiem labumiem. Pirms Lucavsalas priekšējai riepai gaiss pazuda, tad nu no Bauskas ielas ar kājām līdz Lugažu ielai kur toreiz dzīvoju. Toreiz nebija ne par tālu, ne par smagu.
Ar riteni draudzējos neskatoties uz to ka ir auto. Sirdi vajag trenēt. Savos 60 vēl varētu kādu jaunekli noskriet.

vilx    1 Tā jau ir gaumes lieta. Ja tīri mīca asfaltu bez muzejiem, dienā 100 vajadzētu paredzēt, nu tas būs kā minimums 7-8 stundas ko mīt, normālā ritmā, bez liekas pārpūles. Ja gribi arī kaut ko redzēt - vairāk par 80km dienā nenobrauksi - nepietiks laika. Ja sanāk grunts ceļi - nomet vēl stundiņu nost, finālā sanāk, ka normāls brauciens, ar vienu lielu un pāris maziem apskates objektiem dienā, varam 70km vidēji dienā rēķināt.

Vaukskis      Neatceros, cik garu vienas dienas maršrutu, bet no Ķīles kaut kādus kilometrus prom un atpakaļ uz rozā sieviešu velosipēda kopā ar mācītāju & kompāniju.. . :))

Blanche      ejiet labāk zemi rakt

Volters      Pirms gadiem 10 braucu Tukums-Roja-Kolka-Ventspils-Liepāja-Skrunda-Saldus-Dobele-Jelgava. 560km. 6as dienas.
Apnika...
2020-05-10 16:59

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu