Kuri vīrieši ir visforšākie-latviešu, vācu, angļu...n...:?

Drole    8 Prieksh tevis - GintsM, cinnij

Jokapeeec    4 Latvieši, slāvi

Liga2    5 Gadu atpakal bija jakarto anglu valodas eksamens. Lai to varetu nokartot ir vienreiz nedela jaapmekle valodas kursi tada seit kartiba. Sajos kursos bija viena meitene no Latvijas kura bija precejusies ar pakistanieti no izskata vins godigi atgadinaja pertiki. Pati meitene varda Dace protams valkaja lakatu un jocigas drebes. Godigi teiksu neiztureju un so jautajumu vinai uzdevu kada h pec vina pinas ar musulmani. Atbilde vienkarsa vinai patik sedet majas jo virs vinu uztur, tas ka jaatsakas no savam tradicijam esot strunts galvenais ka nav jastrada.

Geisha  13 16 Bāleliņi tomēr ir vistuvākie. Tomēr kopā augām, vienā smilšu kastē spēlējāmies. Bet, bāleliņi ir izlutināti. Latvijā ir ļoti daudz skaistas, maigas, saimnieciskas sievietes. Kad cilvēks ikdienā ēd tikai kūkas tad nežēlīgi gribas apēst siļķes asti jeb paēdušai pelei milti rūgti. Palasat PA - ak, debess, kā te vīrieši vaid par izdzerto kafiju 1 eiro vērtībā. Bet sieviete grib mīlēt un mīlēta būt. Sieviete grib būt AIZ vīrieša platās muguras. Lai tak vīrietis iet pa priekšu, lai domā ko ēdīsim, ko sieviete vilks mugurā, ko aus kājās. Ārzemju vīrietim pat doma ir nepanesama ka viņa sieviete viņu uzturēs. Ārzemju vīrieši sievietes bērnus uztver kā normu, jo normālai sievietei 40 gadu vecumā jau IR jābūt bērniem.
Nevar viennozīmīgi pateikt kuri ir labākie. To jau nosaka tauriņi. Sieviete novērtēs vīrieti un pielāgosies vīrietim. Bet sievietes mēdz būt galīgas muļķes un var iemīlēties pēdējā kretīnā. Katram podiņam savs vāciņš.

sunitiss  7 3 kautkads jocigs jautajums,protams ka es..un nau atkarigs nekas no daikta garuma,ari bez seksa var but labi ja esi cilveks un izjuti ka otram sap,vai ko tamlidzigi...tie kas doma tik par seksu ir garigi atpalikusi..atvainojiet ja kadu aizskaru...

Felde  12 8 16.19 tie,kas doma par sexu,ir fiziski veseli cilveki! Sex ir,tiesi tapat,kaa miegs,partikas uznemsana,tualetes apmeklesana-dabigs un nepieciesams process... Ja par to nedoma,ir kadas problemas,apmeram,ja neej uz tualeti-ir nesatureesana,taas ir novirzes-slimiba!
Ja nav sexa,ir veselibas problemas! Vai gluzi vienkarsi-nav partnera,kas ari var novest pie veselibas problemam! Daba ir paredzejusi lidzsvaru itvisaa!

VECA_PIEPE  10 4 Nu protams, ka letiņu vīrieši ir visu tie foršākie...un visās jomās!
Un es esmu pilnīgi pārliecināta par to, ka arī plašajā Ohujiņā viņi, kā retums, bet ir sastopami.
Ta pat draudzīgajā PA saimē ir pāris vīru kā ozoli, kuri varētu būt visu tie foršākie!

Jurijs55  6 3 16:33 locīgi ka to raksta sieviete !
padzīvo bez miega un pārtikas kaut 3 dienas, un pārmainīsi savu viedokli :)

sunitiss  5 5 atvainojiet lielaka dala uz seksu nozombetie,ir tak pasaule ari citas vertibas..rimstaties tak reiz...

fargo  7 16 nē, sekss nav ne čurāšana, ne kakāšana, ne ēšana un ne dzeršana. tā ir spēja veidot jaunu dzīvību, sekss nav ikdienas vajadzība, nav ikdienas nepieciešamība, bez kuras nav iespējams dzīvot.
neviens cilvēks nav nomiris dēļ seksa trūkuma un neviens cilvēks, nekad nenomirs no seksa trūkuma.
par seksu nav publiski jārunā, tas nav jāapspriež.
tam ir jābūt tikai ģimenē, starp vīru un sievu. un nekā savādāk un tikai, ja vīrs un sieva ir gatavi bērna atnākšanai.

par tēmu. būs karš. starp dvieļgalvām un eiropiešiem, kā jau katru gadsimtu pirms tam, tikai šoreiz daudz smagāk. jo to zarazu izmēst no zemes vairs nesanāks tā, kā agrāk - pie vīnes vai tūrā, atklātā cīņā. tas būs vairāk kā rekonkista spānijā. ilgi un ļoti asiņaini. ieprecēties ar dvieļgalvu nozīmē nākotnē personisku katastrofu. bet muļķu ir pilna pasaule un neko tur nevar darīt. lai cieš, ja prāta nav.

langstinsh  6 2 Par jautājumu ohoyjeevaju...
Paņem sviedrainu nēsavādākas krāss čali---bet kurš var būt labāks par PĒTERKRIŠJĀNI!

Felde  9 9 16.59 ar savu tekstu-teicu tikai un vienigi to,ka sex ir dabigs process - un nav iemesla apspriest! Tiesi tikpat dabigs kaa elpot est un dzivot!
17.04 Nevis nozombeetie,bet cilveki,kuri dziivo normalu dzives ritmu! Runa nav par dzives vertibam,bet par cilveeka fiziologiju! (piekriitu,tie,kas parvers dziivi par vienigu izvirtibu-nesaprot dzives jeegu) Bet sex nav nosodaams! Un par to ir jaaruna,vienigi-cita vietaa,cita kvalitaatee!

meenesgaisma  3 13 Es izvēlos latviešus, bet tādus, kuri ir latviski domājoši neviss, kuri dzīvo Latvijā, bet iet svinēt 9.maiju, balso par Ušakovu vai tml.
Man svarīgi saprast otru, viņa kultūru, lai būtu līdzīga uztvere. Blakus valstīs iespējams ir visai līdzīga domāšana, uztvere, bet austrumu valstīs ir pavisam citi uzskati, tradīcijas, izturēšanās pret sievieti, viņas vieta ir daudz zemāka …
Iespējams izvēlas austrumu vīriešus, jo apber ar komplimentiem. liek justies visskaistākajai...Iespējams izvēlas kādu ārzemnieku, jo neraud par 30eur vērtām vakariņām. Kas mūsu vīriešiem ir 5 vērta, tas tam vīrietim liekas kā 10, jo nav tik izlepis kā vietējie. Sieviete izvēlēsies to ,kurš viņu novērtēs augstāk.

Minka_Runcim  8 4 labā sadaļā - hobiji , intereses. :)))
Nevis tautība nosaka labumu, bet gan vīrieša raksturs un spēja būt vīrietim !
Piekrītu Fargo komentāra 1 daļā.

VenBer  3 2 Autorei, visforšākie noteikti ir tie, kas Tev nepievērš uzmanību!

SpoguliitisTM  1 4 Esmu dzirdeejis, ka itaalji esot ljoti labi.

Jurijs55    7 visforšākie cilvēki (vīr. un siev.) - kinoekrānos :)

SpoguliitisTM    3 To 20:04. Iedomaas. Sapnjos. Kaads nu kuram/ai tas apziimeejums.

runcs51  5 11 Priekš lielas daļas no oho dāmu publikas-tie,kuriem biezāks maks un lielāki skaitļi bankas rēķinā,neatkarīgi no tautības,izskata un atrašanās vietas....un lai būtu pietiekami liels lohs-vieglāk galvu sagrozīt...

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu