Lai būtu laimīgi.

Vai tas kā jūs sevi veidojat tun tas ar ko nodarbojaties ir jūsu vēlme un centieni, sajusties laimīgiem un noderīgiem pasaulē? Uz pasaules 7 miljardi cilvēku, bet katrs pats par sevi esam individuāli, es bieži vien aizrautīgi uzsāku kādu lietu, piemēram tagad uztaisiju no kartona planšetei statīvus, jau radās ideja, ka var šādas un līdzīgas konstrukcijas veidot no kartona, veidot aprakstus ar video un tekstu. Sīkums, bet patīkami.

1180000_    2 Laimīgie ir tie, kuriem laimei daudz nevajag!

Spoguliitis    2 Arii siikumojos. Kaa viens no veidiem... s pivkom soidjot.

Epifanija    2 Man piemeram laimes sajuta bija vakar -svetkos! Svetku noskanojumu un jauku vakaru negaiditi viniem sagadaju pieciem cilvekiem ar ielugumiem par brivu uz valsts svetku pasakumu ar istu makslas baudijumu uz skatuves tads mazumins bet patikami!:)

Asenizators  1 2 Laimīgs tas,kas dziesmās klausās.

siikaa16    8 Jā. Darinu lietas, kuras prasa lielu pacietību. Daudziem uz to nervi netur. Rezultāts ir ļoti skaists.

jurks    1 Sīkums....bet patīkami- vai tas būs atbilstošī jēdzienam- laime? Laimei, noteikti, vajag daudz, daudzko vairāk un visdrīzāk, to nevar nopelnīt kā naudu, nopirkt veikalā kā mantiņu! Jā bērnībā viegli varēja saķert šo laimes sajūtu, bet nodzīvoto gadu kalnam augot, aiz vien grūtāk šo sajūtu notvert, jo tie griesti kļūst aizvien neaizsniedzamāki!

AivarsN    2 Cilvēks ir radoša būtne. No sīka,paša izgatavota nieciņa līdz pat apbrīnas vērtam mākslas darbam. Jeb kas no tā var likt justies lepnam par sevi un līdz ar to laimīgam. Tā ir fantastiska sajūta,kad bērns uzdāvina vecākam savu darinājumu! Laimīgi un aizkustināti tajā brīdī ir abi.

av2    2 Hmmm , ir kam ...kam laimi sgaadaa pudele arii. Kam MBenz , kam muuzika, kam kino , glezna utt. Kaadam miileet, un sajusties miileetam atsver vissu citu.
Jaa, cilveeki ir tik dazzadi.

AivarsN      Jā,mīlēt un sajusties mīlētam. Viss pārējais ir surogātlaime. Bet vismaz kaut kas.

Ruzvelts      Ir jāsporto!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu