Vai zem Salu tilta var izbraukt ar velosipēdu?

laba diena.vai kads ir braucis sinis dienas zem salu tilta tur vala var izbruakt ar velo!??!
paldies

fiffaaC    2 Visu laiku jau vareeja izbraukt. Vai tad k-kas ir mainiijies?

partoesdomaashuriit      Var!

seilf_emit  1 3 A tas ka gājēji vazājas pa tā saucamajiem veloceļiem, tas nav nekas. No velo skatu punkta gājējs uz veloceļa ir vēl bik trakāk nekā velo uz ielas:
1) ātrumu atšķirība velo-gājējs salīdzinot ar auto - velo pilsētā, ir krietni lielāka;
2) velo vismaz daudzmaz brauc pa savu malu, bet gājējs arī pa veloceļu iet kur/kā vēlas, zigzago un nekur neskatās. Tiešām gribētu redzēt, ka "labvakar" akurāti pa ietvēm pabrauktu nevienu nenonesot. :D Pabrauktu nevis pabraukātos.

Par Salu tiltu - izbraukt var, bet nedrīkst - saliktas barjeras abās pusēs, ķip kkas var laikam krist no augšas.
Bet visiem, kas brauc zem Salu tilta Ķengaraga virzienā ar velo, varu tikai atgādināt, ka tālāk pirms Statoila ir ķieģelis. Tb braucot pa to tā saucamo "veloceļu" sanāk braukt ar velo zem ķieģeļa un pie sliktas dienas kādam metam, var sanķ maksāt. Tāpēc principā vienīgais veids, kā tur normāli braukt nepārkāpjot noteikumus un neriskējot uz galvas dabūt kādu betona kluci, ir braukt pa pašu Krasta ielu, lai vai ko neteiktu autovadītāji.

hefny      vasara,no Pārdaugavas braucot-paša tilta galā liels-25-30cm kritums-vello ceļš pēkšņi izbeidzas un tālāk ietve ir un zeme-ir stipri zemēk-var tā lidot , ja bezķiveres-reāli var kaklu nolauzt,kauliņus salauzt un vispār-pabaisa vieta!!!labāk ,lai arī tālāk,bet droši pa akmens tiltu. daudzviet uz ietvēm,kur jābrauc,ja nav vietas pa brauktuvi/piem pērvads no vEF uz brāļu kapu pusi-no kap puses-ir trepes-bezzīmes,brīdinājuma-ja mammai bērns ar trīsriteni ir iedomajisparipnāt,nedod Dievs,ja vello pret sauli,kur neredz neko,jo asfalts neuzrāda kritum-un apaksā 2-3mzem
ek bleķa kaste---vispār jau ar vello pārbietoties ir reāli problēma,jo vello usakova jaku josla-ir pašnāvniekiem,jo nav attalīta ar betonu uc droši no auto,ello celiņi-maz-tur vazājas gājēji,pa ietvi-vēl trakāk-pat paiet nevar,jo tur zigzagā katrs slāj ar bētniem,atiem,pa trīs-āpa parku,rotaļu laiuumu.visdrošāk tad ir uz 1,2 , trešās joslas-tikpat nedroši kā citur-bet vismaz tur nodarbojas ar braukšanu un extrēmi visiem reizēm.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu