Biljards

Vai ar biljardu arī ir tāpat kā ar tenisu, sākumā iemācies turēt raketi rokā, tad Tev jāapgūst bumbiņas sišana pret sienu un tikai pēc tam Tu tiec pie īstas spēles... Kā var ātrāk iemācīties spēlēt biljardu un cik bieži ir jāspēlē, lai iemaņas nezaudētu ?

GarlaikotsLaucinieks      Jautājums, kā gribi iemācīties spēlēt - profesionāļa līmenī vai tāda svētdienas bumbiņu dauzītāja līmenī.

Ja otrais variants, pilnīgi pietiek ar novusa prasmēm un nelielas rokas ievingrināšanas.

Pirmajam variantam baidos, ka jāvelta ļoti daudz laika, it sevišķi, lai iemācītos pareizi griezt un plānot pāris sitienus uz priekšu.

Ja ir pietiekami liela spēlēšanas pieredze, iemaņas īpaši nezūd arī pēc daudziem gadiem, kā par to nesen pārliecinājos tā paša novusa gadījumā - ķermenis ātri atjauno iestrādātās iemaņas pat 5-10 gadu pārtraukuma.

Bazhix      Interesanti, cik daudz laika ir vajadzīgs, lai "plānotu uz priekšu"? :))
Man jau liekas, ka pareizu stāju un kijas turēšanu apgūt ir svarīgāk, nekā "plānot" uz priekšu, bet ja speciālisti iesaka sākt ar plānošanu, tad laikam neiebildīšu :))

draboss    1 Vnk ej un spēlē. Otrs negarlaikosies, līmeņu izlīdzināšanai viņam ir iespējas patrenēt sarežgītākus sitienus, nevis ejot vieglāko ceļu tevi ātri uzvarēt.

art_deco      Jāaicina kompānijā tāds pats iesācējs un vienkārši jāspēlē.

edgarscool      vajag vnk iet un sākt... kādu kas daudz maz ir spēlējis līdz, un aizgāja... es ar tik tā, protu dauzīt pa bumbiņām... patīk, tik nekad nesanāk kompānija.... vai kad ir kompāniija, tad nav laika...
Vasarā laikam vajadzēs iegādāt Novusa galdu, vismaz mājās varēs saslīpēt novusa prasmes... :)
2019-11-20 14:42

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu