Kā saukt praksi, kad vieni deju kursi reklamējas ar citu deju kursu rezultātiem?

Kā latviešu valodā apzīmējams cilvēks, kurš sevis reklamēšanai izmanto cita cilvēka veikumu?
Atklāju, ka deju skolotājs reklamējas ar fotogrāfiju, kurā redzami nevis viņa, bet cita deju skolotāja apmācīti cilvēki?
Kā to nosaukt?

typhoo (2011-09-13 00:06)      Vinja viedokli pajautaaji?
Varbuut vinajm ir atlajuja izmantot sho foto? Dejotaaji nav paarak daudz Latvijaa,nedomaaju ka tas vareetu notikt bez zinjas.

veeja_roze (2011-09-13 00:19)      Kadel doma,ka reklama redzamie cilveki ir macijusies tikai pie viena skolotaja?Varbut tadi ir bijusi 3,5 vai 7.Un ko tad viniem darit,nelaut sevi fotografet?Vai roka turet visu pasniedzeju vizitkartes?Lai tas,kuram ir pretenzijas iesudz par autortiesibu parkapumu un redzes kads bus rezultats.

Sieviete_maigums (2011-09-13 00:23)      Man šķiet, ka tā ir blēdīšanās. Blēdīšanās būtu arī tad, ja tas notiktu ar autentisko kursu skolotāja ziņu. Ja fotogrāfija sniedz melīgu informāciju un māna cilvēkus, tad tā ir blēdība.
Interesanti kuri deju kursi tādā veidā blēdās?

veeja_roze (2011-09-13 00:27)      Jautajums bija,ka to nosaukt.To var nosaukt apmeram ta-kads te sakars ar OHO?Jus esat sajaucis adreses,biedri Pokaini.Ejiet uz sudzibas.lv un rakstiet turr.Un vel ta duro4ka telo neziniti jautadama,kas tie par kursiem.Ejiet labak gulet.
Admin,neguli,apzags.

Garlik (2011-09-13 00:43)      Latviešu valodā tādu rīcību sauc par nelietība. Nav saprotams kāpēc Veeja_roze sāk ar to, ka mēģina attaisnot iespējamo nelietību. Ja piedāvāta konkrēta situācija, tad nav korekti sākt apcerēt nianses.
Un tādā gadījumā nelietība nav pret to skolotāju, kura apmācītie cilvēki redzami šādā fotogrāfijā, bet pret cilvēkiem, kuri tādas fotogrāfijas iespaidā izvēlēsies nepareizos deju kursus un nesasniegs fotogrāfijā reklamēto rezultātu.

typhoo (2011-09-13 00:47)      Aaa... es nezinaaju,ka no fotograafijas var notekt,kaadu rezultaau sasniegs iespeejamie deju kursu apmekleetaaji un pats galvenais,kaadu ir sasniegushi bildee redzamie cilveeki.
Protams, ja bildee nav redzami vismaz Latvijas sacensiibu uzvareetaaji savaas kategorijaas... :D

Tessa (2011-09-13 07:00)      kapec atkal japietirsh PA ar paljonkam un slimam problemam?

Pokainis4 2011-09-12 18:29
Deju kursu „Forte” vadītājs E. Šmagris savā mājas lapā www.Forte.lv – sadaļā deju kursi reklamējas ar fotogrāfiju no Melngalvju nama balles, kurā pamatā redzami deju kursos „Manieres” sagatavotie cilvēki un neviena no deju kursiem „Forte”.
E. Šmagrim būtu jāpriecājas, ka cilvēki, kas sagatavoti dejošanai ballēs, iegriežas sporta dejās pie viņa, informē Šmagri par pilsētā notiekošām ballēm, parāda fotogrāfijas. Tam vajadzētu E. Šmagri stimulēt strādāt tik labi, lai viņa kursu apmeklētāji arī spētu apmeklēt kādu pilsētā notiekošo balli, nevis atļauties ievietot savā mājas lapā fotogrāfiju kurā praktiski nav neviena „Fortē” sagatavota dejojoša cilvēka.

ja pokainis,tad nahrena shita japljuta.slimie trollji,ibio.

dogville (2011-09-13 07:17)      Pieprasu.lai KNABs nekavējoties šo lietu izmeklē...Pajoliņi:))

Greens (2011-09-13 08:04)      tās politiskas novirzes jau...

Just_ (2011-09-13 08:49)      Tajā bildē nevienam nav birka piekārta, kādus deju kursus cilvēks beidzis, starp citu. Iespējams, ka vispār nekādus. Vienkārši skats no kaut kāda publiska pasākuma, fotografēts no attāluma. Pokaini un Skārleta, jūs tak abi esat garīgi slimi ar savām "ballēm" un tieksmi nomelnot konkurentus.

andris_1970 (2011-09-13 09:34)      gudrs biznesa cilvēks;0

marmorakaraliene (2011-09-13 10:09)      Nē, nu patiesi - atkal Pokainis ar saviem falšajiem nikiem Garlik un Baterfly izlīdis! Troļļu ģimenīte.

Ja kāds nezina - tad šeit izpildās "ne-manieru" vadītājs. Šeit, oho, viņš jau gadiem nomelno savus kolēģus - deju skolotājus, trenerus. Līdz šim to tika darījis interešu grupās, nu laikam abi ar "asistenti" atklājuši Oho Pieredzes apmaiņas sadaļu.

marmorakaraliene (2011-09-13 10:29)      Ātrumā vēl vienu Pokaiņa trolli neieraudzīju - "sieviete_maigums".

Miskastes_Runcis (2011-09-13 13:07)      Plaģiāts un tikai. Nepatiesas un maldinošas informācijas sniegšana, Ja dejotāji nav piekrituši, ka viņu dejas foto ievieto konkrētā portālā, tad var nākties maksāt kompensācijas, fotogrāfa autortiesību pārkāpums... Ja grib, salasīt var ļoti daudz un ļoti smagi ieķēpāt.
Tiem, kas neko nosodāmu nesaskata, piemīt tiesiskais nihilisms, kas izgaist tikai tad, kad pašus skar līdzcilvēku attieksme līdzīgos vai ne tik līdzīgos gadījumos.

Garlik (2011-09-13 15:48)      Kopumā runa nav ne par Manierēm, ne arī par to, ka deju kursu „Forte” vadītājs E. Šmagris būtu jāapsūdz par, reklāmas nolūkos, publiskās balles skata ievietošanu savā mājas lapā, jo nav pajautājis atļauju visiem fotogrāfijā redzamajiem cilvēkiem, kaut gan, kā norāda M-Runcis, reklāmas fotogrāfijās tomēr to vajadzētu saskaņot.
Galvenā „rozīnīte” ir tur, ka kāds ballē nofotografē balles deju kursos „Manieres” sagatavotos cilvēkus un viņu skolotāju, ko ievieto savā mājas lapā, lai reklamētu it kā savu kursu sasniegumus, faktiski apmānot cilvēkus, jo līdz šim neviens „Forte” apmācīts cilvēks ballēs dejojot nav redzēts.
Acīm redzams, ka sporta deju dejotājam, Profesionāļu deju federācijas prezidentam, deju kursu „Forte” vadītājam E. Šmagrim jebkuras ētikas normas ir svešas. Nepietiek ar vārdisku blēdīšanos, solot iemācīt cilvēkiem dejot ballēs, kas viņam, kopš tā dibināšanas 2004. gadā, tā arī nav izdevusies, cilvēku papildus mānīšanai sāk izmantot citu deju kursu sagatavotu cilvēku fotogrāfijas. Tas tikai liecina, ka sportā, t.skaitā sporta dejās uzvarai visi līdzekļi ir labi. Apmānītie taču nesūdzēsies. E. Šmagris ir uzvarētājs, nelietību čempions.

ko_nu_vairs (2011-09-13 16:24)      Kāds tam visam sakars ar OHO,var kāds atbildēt?

Garlik (2011-09-13 17:04)      Esi mierīga! Tavos gados nevienai OHO pārrunātai tēmai vairs nav nozīmes. Viss aizgājis tālumā.

marmorakaraliene (2011-09-13 20:38)      Garlik-Pokaini-manieru vadītāj - arī tu savās n-tajās bildēs, izvietotās tavu dančkursu mājaslapā, kuras fotogrāfētas dažādās ballēs, neesi saskaņojis to ar visiem fotogrāfijās redzamajiem cilvēkiem. Es par to varu galvot. Un šī tēma, savukārt, ir tavs kārtējais "dubļu lējums" konkurentu virzienā, ko esi darījis iepriekš un dari ne jau pirmo reizi! Ceru, ka moderatori tevi no šejienes izmetīs ātri vien un nobanos tavu IP adresi. Vismaz būs viena vieta, kurai tev neļaus tuvoties. Un tad nelīdzēs n-to niku veidošana, kā to dari interešu grupās un lēkā tanīs iekšā-ārā, lai grupas moderators tevi nevarētu izslēgt.

Tomia (2011-09-14 21:14)      Nomierinieties trollīši,Šmagris šādu atļauju paprasīja un mēs visi piekritām.Viss notika likumīgi un solīdi.Tikai Rudzītim šis fakts bija kā bullim sarkana lupata.Lieciet Šmagri mierā,Rudzīša kungs un labāk domājiet pats par saviem kursiem!Un mācieties labas manieres un labu uzvedību no Fortes u.c. kursu vadītājiem.Viņi nestaigā pa Ģildi kā pāvi un acis nebola.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu