Makšķerēšanas, spiningošanas sezonas sākums

nezin kaads, kad, shogad saakas spiningoshanas un makshkjereeshanas no laivas, sezona?

cilveex  1 1 No 1. maija līdz 14. martam... un no laivas, vai peldus, vai ar rokām, vai spiningu... pofik.
Attiecīgi no 15.marta līdz 1.maijam makšķerēšana aizliegta.

cilveex  1   Ja tā konkrētāk kur un ko un kā>
http://www.copeslapa.lv/noteikum.htm

AMGRacer  1   vai tad no laivas no 1junija??taa vismaz visu laiku bijis!bet sezonu jau gaidu bus labs :)

AMGRacer      visu laiku bijis taa ka no 1maija var spiningot utt bet no laivas ar 1juniju,hvz mosh kaut kas mainijies ir!

cilvex      Es arī tā saprotu, ka velcēšana būs arī no 1.maija. Tā pēc noteikumiem var saprast, vismaz. Nu, ja paņems aiz sprauslām un sodīs, tad zināsim, ka ups...

http://www.copeslietas.lv/site/zinas/102-no-1-maija-bus-atlauta-makskeresana-no-laivam.htm

wip4      Noteikumi, kas stājās spēkā 01.01.2010.
http://www.likumi.lv/doc.php?id=202643

jankins90      pagajsgad jau vareja no 1. maija ar laivu maukt ieksa

Marshall_      No 1.maija būs atļauta makšķerēšana no laivām
No 1.maija būs atļauta makšķerēšana no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visās ūdenstilpēs, izņemot Baltijas jūru un Rīgas jūras līci.
To paredz šodien valdības pieņemtie grozījumi makšķerēšanas noteikumos.

Līdz šim bija aizliegta jebkura veida makšķerēšana, tostarp arī ar spiningu, no 16.aprīļa līdz 31.maijam no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visās ūdenstilpēs, izņemot Baltijas jūru un Rīgas jūras līci, kā arī kanālos un caurtecēs, kas savieno ezerus ar upēm, ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci, kā arī savieno ezerus savstarpēji.

Tagad šis aizliegums būs spēkā no 1.marta līdz 30.aprīlim.
/LETA/

Marshall_      jaunie grozījumi makšķerēšanas noteikumos Nr.259 (2006) maina vienīgi makšķerēšanas no laivām atļaujas datumus visā Latvijas Republikas teritorijā izņemot ūdenstilpnēs kur savās administratīvajās teritorijās pašvaldība nav noteikusi citādi - tas sakaņā ar Zvejniecības likuma 5.panta 4.daļu:Pašvaldība zvejniecību regulējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā organizē valstij piederošo zvejas tiesību izmantošanu un pārzina privāto zvejas tiesību izmantošanu ūdeņos, kas atrodas pašvaldības administratīvajā teritorijā vai piekļaujas tai. Zvejas tiesību izmantošana iekšējos ūdeņos, kas atrodas vairāku pašvaldību administratīvajās teritorijās vai robežojas ar tām, veicama saskaņā ar šo pašvaldību vienošanos. Vai saskaņā ar Pašvaldību likuma 15.panta 3.punktu kur noteikts, ka pašvaldība nosaka savā teritorijā esošo publisko ūdeņu izmantošanas kārtību.

MazaisPrincis      Oho! Ja pareizi saprotu, tad vairs nav taakaa citus gadus - no 1.maija licenzeetajos, bet no 1.juunija visos!? Tad jau shogad var no pirmaa maija braukt uz jebkuru! Super! :)
Uh! Nu lielaa, raibaa saturies! :))

Melnaa__Peerle    1 Labrīt!!! Jau ir sākusies..... Manā kontā jau pirmā Līdaka. ;)

VenBer      Laytvijas makšķerēšanas īpatnības, ja redzi uz balta ezera zemledus makšķerniekus, tad drīz būs ledus! 2022-01-31 17:30

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu